Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Si Vis Pacem…”: Eestis on ajaloo kõige küünilisem valitsus ning Kallase lahkumisel midagi ei muutu

-
08.07.2024
Laadime sisu...

Riigikaitselises saates “Si Vis Pacem…” räägitakse Eesti julgeolekust majanduslikus võtmes. Kaja Kallase andetut valitsemisaega kritiseerivad konservatiivide jutupunkte üle võttes ka tema enda erakonnakaaslased. Kas pole sümptomaatiline?

Reformierakonna valitsuse maksu- ja kokkuhoiueksperiment Eesti rahva ja ettevõtete kallal ei saa hästi lõppeda. Eestis on Euroopa suurima hinnatõus! Kaupmehed räägivad, et inimesed muud enam ei osta – nad tunglevad toidupoodides otsides odavamat söögipoolist. Ka automaksu pole reformistide valelik koalitsioon veel maha kandnud. Kokkuhoiust on selle valitsuskoalitsiooni ajal isegi narr rääkida. Riigihangete register reedab, kuidas reformistide “liberaalne” valitsus lihtsalt laristab. Veel suurem laristamine ja reformistliku toiduahela söötmine on aga avalikkuse eest peidetud. Kõne all on Eesti ühiskondlikud julgeolekuküsimused.

Stuudios on riigikogu liige, EKRE aseesimees, ettevõtja – mitme raadiojaama omanik, kes süvitsi tegeleb majandusasjadega, Siim Pohlak. Saatejuht Erik Boltowski.