VIDEO Anti Poolamets: „Nii nagu kogu lääne tsivilisatsiooni, ähvardab ka Soomet massiline sisseränne“

Maailm, Video,
- Updated

Riigikogu liige Anti Poolamets (EKRE), kes külastas äsja Soome EKRE osakonda, rääkis, et massiimmigratsioon on meie põhjanaabrite seas ületanud igasuguse piiri ning see oht valitseb meidki. „Öelda, et siin on külm ja keegi ei taha siia tulla, ei vasta kaugeltki tõele,“ ütles Poolamets, tuues Soome negatiivse näite.

Poolamets: „Siin on juba üle 150 000 kolmandast maailmast pärit sisserändajat, kes on kultuuriliselt Soomele väga kaugel ja kellest eriti araablased toovad võõrad kombed sisse ja see tekitab kohe konflikti.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta rääkis, et juba lasteaedades peab olema moslemitel erimenüü, neil on probleemid jõuludega, see kõik tekitab olmelise kaose ja majandusliku pinge. „Näiteks suur protsent somaallasi ei käi tööl ega kavatsegi tööle minna,“ sedastas Riigikogu liige.

Ta ütles, et multikultuurse ühiskonna ehitamine on marksismist pärit idee, mida me nõukogude ajast teame internatsionalismina. „Me teame, mida tõi kaasa internatsionalism, sama eesmärk on nüüd lääne vasakliberaalidel,“ ütles Poolamets.

UU

One commentOn VIDEO Anti Poolamets: „Nii nagu kogu lääne tsivilisatsiooni, ähvardab ka Soomet massiline sisseränne“

  • Avatar

    Anti – me tunneme teineteist juba aastaid – tõsi viimased mõned (nii 5 umbes) aastad pole eriti trehvanud.
    Seega küsin OTSE – EU alusdokumentides on suht koht otse öeldud mis on Euroopa rahvaste tulevik vastavalt Kalergi plaanile!
    Miks SINA sellest ei räägi? Aee oleks ju parim anti-reklaam EU-le ja kainestav lugemine inimestele!!!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused