VIDEO EKRE esimees Mart Helme soovib oma aastalõpupöördumises usku tulevikku, lootust paremusse ning armastust kodumaa vastu

Eesti, Video,
- Updated

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütleb oma aastalõpupöördumises, et lõppev aasta oli tormiline, mida ilmestasid liberaalide agoonia ja sellised märksõnad, nagu Trump, Brexit ja EKRE.

Ta rõhutab, et uus valitsus, kuhu kaasati EKRE, tõi Eestisse poliitilise paradigma nihke – esimest korda pärast Eesti taasiseseisvumist on valitsuses erakond, kes tõsiselt, paindumatult ja kompromissitult seisab Eesti suveräänsuse eest Eesti kui rahvusriigi eest ja eestlaste rahvuskodu püsimise eest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mart Helme soovib usku, lootus ja armastust ka järgmisel aastal: usku meie tulevikku, lootust paremusse, armastust kodumaa vastu.

UU

 

4 commentsOn VIDEO EKRE esimees Mart Helme soovib oma aastalõpupöördumises usku tulevikku, lootust paremusse ning armastust kodumaa vastu

 • Avatar

  Isegi ei kahtle Helme sõnade siiruses. Aga samamoodi usuvad Kajakallas ja Svenmixer kah oma juttu. Põhiasi on see, et vähem nn. “retoorikat” ja rohkem tegusid. Ja ma eriti ootan seda IT vallast. On ju EKRE-l praegu IT ministri koht. Pügada on nad saanud kah seal teemas, aga alustuseks äkki ärmajoki rahvakogu platvorm tagasisideks valitsejatele, see tooks rahva poliitikasse tagasi. Ja teine asi oleks võimalus hääletada ema, vanaema, sugulaste ID kaartitega gaasimask peas tavavalimistelgi, nagu põhiseadus lubab, läbi ühetaolisuse printsiib. EKREga veel hakkab nalja saama. Sest nagu Trump, nad vist tõesti püüavad omi lubadusi ellu viia maksimaalselt.

 • Avatar

  Jah… soovin jätkuvat head vastupidamist, ning jätku valitsuses EKREle samuti.

  ON VEEL 1 seadus mis peaks TÜHISTAMA nagu apteegireform. TÜHISTADA – riigilõivud OMA tarbeks haritaval maal toidu jaoks!!!
  Igaüks peaks vabalt saama külvata oma põllul kartulit-kapsast-kaalikat-porgandit.

  asi selles et…

  “”1. jaanuaril 2020 jõustub seadusemuudatus, mis kohustab põllumajandustootjaid teavitama riiki oma tarbeks toodetud seemnest ja seemnekartulist ning nende sordist. Lisaks muutuvad seemnete sertifitseerimise riigilõivud, mis on vajalikud selleks, et ajakohastada ja tõhustada seemnete sertifitseerimise süsteemi.””
  (Allikas rahvuslane.ee)

 • Avatar

  Selle ERR-i pühadeks äärmiselt ebasobiva pealkirjaga artikli toimetaja Urmet Kook peab oma ametist lahkuma. Soovitan EKRE-l härjal sarvist haarata ja kallutatud ajakirjanik rahvusringhäälingust lahkuma sundima. Kui muudes meediaorganisatsioonides on kaader vägagi voolav, siis oleks aeg ka ERR-i töötajatel võtta vastutus. Pealegi on Koogi näol tegemist küllaltki keskpärase ajakirjanikuga, kelle sulest pole suht märkimisväärset aastaid tulnud.

 • Avatar

  Eesti rahvusringhääling ei saa ka jõulupühadel soigumisest ja kallutatusest lahti. Järgmine suur eesmärk: ajakirjandusrahu ja rahvusringhääling tagasi rahvale juba järgmisteks jõuludeks!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused