VIDEO: EKRE väliskaubandus- ja IT-ministri kandidaat Kaimar Karu: „See on roll, kus ma saaksin Eestit aidata”

Uudised, Video,

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) esitas väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri kandidaadiks pikaajalise rahvusvahelise kogemusega eksperdi ning infotehnoloogia juhtimise arengunõustaja Kaimar Karu, kes kohtus keskpäeval ka äsja USA-st saabunud peaminister Jüri Ratasega, kes omakorda esitleb homme ministrikandidaati presidendile.

“Mulle jäi kokkusaamisel mulje, et Kaimar Karu mõistab talle pandavaid lootusi ning selle ameti kaalukust meie riigi eduloo kujundamisel ja majanduse arendamisel,” ütles Ratas ERR-i vahendusel.

Täna kell 15 andis seni veel parteitu Karu ajakirjanikele pressikonverentsi, kus ta ütles, et on maailmavaatelt konservatiiv.

EKRE aseesimees Martin Helme ütles, et erakond otsustas teadlikult otsida ministrikandidaadiks spetsialisti. “Me otsisime võimalikult head ministrit. Ja ka sellist, kes meie erakonna poliitikat tõhusalt ellu viib,” lausus Helme.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused