VIDEO Helle-Moonika Helme: “Poliitmänge mänginud reformierakondlased surusid maha oma liberaalsed instinktid”

Eesti, Video,
- Updated

Kavandatavasse apteegireformi rahva huvides muudatused sisse viia soovinud EKRE-t esindanud Helle-Moonika Helme ütles pärast hääletust, et reformierakond näitas oma hääletustega, et nad on poliitilise võitluse nimel unustanud inimesed ning taganenud oma liberaalsetest väärtustes.

Nimelt otsustas Riigikogu napi häälteenamusega tagasi lükata eelnõu, mis nägi ette kaotada apteekide omandipiirangud ning anda apteegipidajatele ja tervishoiuteenuse osutajatele õigus osta ravimeid otse tootjalt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Riigikogu liikmete Helle-Moonika Helme, Jaanus Karilaiu, Urmas Espenbergi, Urmas Reitelmanni, Uno Kaskpeiti, Kalle Grünthali, Kai Rimmeli, Kert Kingo, Jaak Valge, Leo Kunnase, Paul Puustusmaa, Riho Breiveli, Tiit Kala, Anti Poolametsa, Merry Aarti, Siim Pohlaku ja Henn Põlluaasa algatatud ravimiseaduse muutmise seaduse eelnõuga sooviti tagada ravimiturul vaba konkurents, mis oleks parandanud ravimite kättesaadavust ja suurendanud tootevalikut.

Eelnõu tagasilükkamise poolt hääletas 46 saadikut, vastu oli 42. Sellega seoses ähvardab riiki mitmed kahjunõuded ning paljud apteegid kaovad.

3 commentsOn VIDEO Helle-Moonika Helme: “Poliitmänge mänginud reformierakondlased surusid maha oma liberaalsed instinktid”

 • Avatar

  Paluks vastukaaluks Reformide ja Sotside erakonnad sulgeda.

 • Avatar
  Elmer Hill

  Räägime muust ASJAST ka: Postimees: “Politsei tabas möödunud ööpäeval liiklusest koguni 51 joobes sõidukijuhti.”
  Kas need 51 ongi siis EESTI VABARIIGI sünnipäeva tähistajad, patrioodid, kes pärast aastapäeva viinalakkumist lähevad teedele-tänavatele oma parsadega inimesi tapma?
  Eestlased (muidugi on nende hulgas palju muulasi), mis teil ometi kurat viga on?Mis te lakute seda viina nagu sead rokka?Kas sellistega hoiame oma maa ja rahva sotsliberastlikust kõntsast puhta?
  Anna kannatust!

 • Avatar
  Andres Leet

  See teema on ikka väga karm.
  Nüüd on siis näha, kes hoolib tegelikult (maa)inimesest. Niigi on elu väljaspool Tallinnat ja Harjumaad väljasuremis äärel: pole Postkontoreid, pole Panga filiaale jne.
  Ja varsti saab öelda “Surm saabus Eestimaale!”
  NB! Tegelikult, kui mööda maad ringi sõita, siis ongi tunne, et liiguks nagu boligonil….

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused