VIDEO: Ivan Makarov: meedia on tohutult vasakule kaldu

Eesti, Video,
- Updated

Konservatiivset maailmavaadet esindav kolumnist Ivan Makarov, kelle Postimees nimetas aasta arvamusliidriks, et kuigi vastukajasid tema tööle on erinevaid, kuid ei kipu keegi temaga vaidlema,, sest ta kasutab niivõrd autoriteetseid allikaid.

Et ta oma sõnumiga esineda saab, tuleneb Makarovi sõnul seni Postimehe lahkusest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta rääkis, et seoses oma tööga on teda ka ähvardatud, kuid seda ei tasu üle dramatiseerida. Sõpru on ta pigem võitnud.

Mis puudutab üldist pilti meediamaastikul, siis siin on vasakliberaalsete vaadete edastamisel tohutu ülekaal.

„Ma ei ole vandenõuteooriate pooldaja, aga vägisi tekivad pähe mõtted, et keegi juhatab kusagil vägesid, kuid võib-olla on tõesti rahva hoiak aastatega sedavõrd muutunud, arutles ta.

Ivan Makarov oli sel nädalal külaliseks konservatiivsel konverentsil.

UU

Kommentaarid

One commentOn VIDEO: Ivan Makarov: meedia on tohutult vasakule kaldu

  • Avatar

    Ime, lausa suuuur ime, et Postimees oma ultra vasakkaldega teda elada laseb? Aga kauaks, pole ju veel teada. Uus partei, nimega Reformlisterioos, neelab hüsteeriahoos kõik lõpuks alla, ka parimad.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused