VIDEO: Lennukompanii SAS multikultireklaam ajas skandinaavlased marru

Maailm, Video,
- Updated

Portaal Voice of Europa vahendas, et Skandinaavia juhtiv lennufirma SAS on oma uue reklaamiga avalikkuse marru ajanud – inimesed nimetavad seda globalistlikuks ja multikultuurseks propagandaks.

Vaidlusalune reklaam kuulutas kogu Skandinaavia kultuuri laenatuks – alustades viikingitest, tuulikutest ja jalgratastest ning lõpetades kuulsate rootsi lihapallidega, mis on pärit Türgist. Lisaks teatab mustanahaline mees reklaamis, et tema ei ole kuidagi parem oma viikingitest esivanematest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Reklaami alguses väidetakse, et Skandinaavias ei ole tegelikult mitte midagi tõeliselt originaalselt ja seejärel minnakse edasi loeteluga asjadest, mille üle rootslased, norrakad ja taanlased uhkust tunnevad, kuid mille reklaam tembeldab kopeerimiseks.

Sedalaadi enese mitteväärtustamine peaks justkui kandma positiivset sõnumit: kõik nn Skandinaaviale omased asjad on tegelikult toodud teiste rahvaste juurest ja võetud siis üle.

Reklaam ei osutunud paraku väga populaarseks. Selle asemel, et veenda inimesi ostma SAS-i kodulehe kaudu lennupileteid ja lendama välisriikidesse, hakkasid inimesed massiliselt väljendama oma pahameelt reklaami osas.

Siin on mõned näited SAS-i sotsiaalmeediakontodele saadetud sõnumitest:

„Milline ebameeldiv video!“

„Nüüd olete küll endale jalga tulistanud.“

„Pagana ajuvabadus ja enesevihkamine.“

„Mis on päriselt skandinaavialik? Tuleb välja, et mitte miski.“

„Reklaami tehes oleks kasulik jälgida, et mõtlemapanev stsenaarium ei läheks segamini provokatiivsega.“

97% vaatajatest andis reklaamile SAS-i YouTube’i kanalil negatiivse hinnangu. Kriitika ja ebaõnnestumise järel võttis SAS reklaamklipi maha.

6 commentsOn VIDEO: Lennukompanii SAS multikultireklaam ajas skandinaavlased marru

 • Avatar

  Youtubes on selle video like/dislike suhe väga tugevalt mittemeeldimiste kasuks. See kui fb lehel kõik sillas on, ei tähenda midagi. fb on vasakdebiilide kajakamber üldiselt, ning kui mõni rootslane selle reklaami vastu sõna võtaks läheks ta vihakõne tõttu uurimise alla. Aga valgete vastane rassism täies hoos. Mina SASiga enam ei lenda.

 • Avatar

  Mida on Aafrikast peale AIDSi veel “head” tulnud? 🤔

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Rootslaste nagu enamiku Euroopa ja ka USA rahvaste kollektiivne mõtlemine on programmeeritud Läänemaailma valitsejate – USA-EU suuroligarhide-plutokraatide-soroste maffiagrupeeringu (korporatiiivse diipsteiti) ajupesutööstuse – politrukkide-hüpnotisööride armee poolt.
  INTERNETIST: “reede, 16. detsember 2016 Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendisaadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi. Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendisaadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi ja keelati uuesti kandideerimast peale seda, kui ta avaldas info sellest, kes kontrollib Rootsi meediat. Nimelt tuleb välja, et “Bonnieri Grupp” omab suuremat osa Rootsi väljaannetest. Numbriliselt siis jaguneb nii: 96 raamatukirjastusfirmat, 42 äri- ja börsiajalehte, 105 interneti uudistelehte, 9 filmiproduktsiooni kompaniid, 176 erineva ajakirja välja-andmist, 23 suuremat ja peamist ajalehte, 33 telekanalit ning veel 33 “muud” meediaväljaannet. Põhimõtteliselt domineerivad nad kogu Rootsi meediat. KUID sama grupp tegutseb ja omab suurt mõju ka Taanis, Soomes, Saksamaal, Inglismaal ja ka BALTIMAADES! Firmad, mille kaudu omatakse enamust: LNK Rootsis, Alma media Soomes. Läbi Alma media kontrollitakse MTV3 ja SubTv kanaleid. Rootsis on TV4 nende oma. TV4 juhib Jan Scherman ja tema tütar Clara Scherman (juudid) Soomes on nende kontrolli all Iltalehti ja Kauppalehti ning nende oma on trükikoda Lehdentekijät, mille kaudu ilmub 40 erinevat ajakirja. Soomes on ka 5 maakondset, 15 kohalikku ja 9 vaba ajalehte nende omandis. Nad on ka Baltic News Service (BNS) omanikud. Aga kes nad siis on? Nimi Bonnier on neil võetud hiljem, nende originaalne perekonna nimi oli Hirschel. Peale juutidest Bonnieri grupi on Rootsis ka selline mees nagu Peter Hjörne (päris nimi Kaplan. Juut), Göteborgs-Posten omanik ja peatoimetaja. See on Rootsis suuruselt 4. ajaleht. Lisaks paljudele kohalike ajalehtede omamisele on ta suurosanik “Liberala tidningars konsortium” e. Liberaalsete Ajalehtede Konsortsium. Ta on mõjuka juudi Per Gyllenhammer (endine juht firmas Volvo) õepoeg. Bonnier ja Hjörne omavad vastavalt 30% ja 10% Tidningarnas Telegrambyrå (Rootsi uudiste keskagentuur), millest enamus riigi ajalehti oma info ja uudised võtab. Robert Aschberg (juut) on kompanii nimega Strix Television omanik, kes teeb saateid kõigile suurematele aga eelkõige just TV3-le. Roberti emapoolne vanaisa oli pankur Olof Aschberg, kes rahastas enamlastest juutide revolutsiooni Venemaal, mille käigus tapeti kümneid miljoneid inimesi. Rootsi suurima ajalehe Aftonbladet peatoimetaja on juuditar Helle Klein, kes on kunagise Stockholmi pearabi Gottlieb Kleini lapselapselaps. Helle onu Ernst Klein on ka mõjukas tegelane meediamaailmas, olles kunagi suuruselt 9-nda ajalehe Östgöta Correspondenten peatoimetaja. Arvestades seda, et Rootsis elab umbes 20 000 juuti e. 0,2% kogu rahvastikust on nad enda kätte koondanud tugeva massimõjutuse ja propagandarelva. See jutt siin peaks ka meie meedia sõltuvust ja kallutatust tõestama. Sest ka meil on neid Bonnieri auhinna kandidaate päris palju. Meie meedia on kindla kontrolli all ja me kõik näeme, mis Rootsist saanud on”

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Rootslased viivad läbi rahvussuitsiidi-eutanaasiat, maailm kaotab ühe omanäolisema põlisrahva, kuid nad ei tee seda siiski oma vabast tahtest vaid seetõttu, et nende kollektiivse mõtlemise ajutegevus/”juhtimiskompuuter” (massimeedia/pea(le)voolumeedia/rahvuskommunikatsioon) on kaaperdatud juba mitu aastakümmet tagasi põlisrahvaste suhtes vaenulike ülevõtjate poolt, kes toodavad rootslaste jaoks rahvusnihilistlike sisendustega (võõrsugestiooni jõuga/ mit Kraft der Fremdsuggestion) rahvussuitsiidi õigustavat ja sellele viivat/õhutavat ühiskondlikku teadvust. Seetõttu pole rootslaste rahvussuitsiid-eutanaasia nende endi ajutegevuse produkt (tegemist pole endogeense päritoluga psüühikahäirega ega autosugestiooniga), vaid võõrsugestiooniga (mit Kraft der Fremdsuggestion) – eksogeense päritoluga sisendprogrammi (nö pahavaraprogrammide) töö tagajärg, mis on kvalifitseeritav juba massimõrvana/genotsiidikuriteona (kui maakeralt kaob unikaalne põlisrahvas asualade ümber- ja ülerahvastamise ja assimileerimise rändrahvaste suurte hulkadega mehhanismide kasutamise läbi)

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Rootsis on massikommunikatsioon-rahva kollektiivne mõtlemine7ajutegevus kuulunud juba ca 75 aastat mitte rootsi rahvusest huvigrupi kontrollile ja omandisse, mistõttu etniliste rootslaste assimileerimist rändrahvaste suurte hulkade poolt ning etniliste rootslaste asualade ümber- ja ülerahvastamist rändrahvaste suurte hulkadega, ei saa nimetada ei rahvussuitsiidiks ega -eutanaasiaks, vaid mõjukate huvigruppide poolt teadlikult läbiviidud, läbiviidavaks ja teostatavaks rahvusmõrvaks/unikaalse väikerahva maailma jaoks mõrvamiseks assimileerimissurma meetodi kasutamisega.

 • Avatar

  could not care less…
  Häid uudiseid ka ikka tuleb siis.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused