VIDEO Martin Helme: “Vaatan tulevikku täie optimistiga, oleme suutnud murda stagnatsiooni.”

Eesti, Video,

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees, rahandusminister Martin Helme ütles oma aastalõpupöördumises, et meil jäi selja taha tormiline aasta ja tegelikult tormine aastakümme, kus me oleme teinud kõvasti tööd ja ka väga palju saavutanud.

Ta tänab kõiki toetajaid, kes on viinud meid sinna, kus me täna oleme. Helme ei mõista seda pessimismi, mida kohati üles näidatakse, sest tegelikult on EKRE suutnud suure töö ja vaevaga murda stagnatsiooni. “Kõigil meil on põhjust olla optimistlikud ja rõõmsad,” ütles ta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

 

5 commentsOn VIDEO Martin Helme: “Vaatan tulevikku täie optimistiga, oleme suutnud murda stagnatsiooni.”

 • Avatar

  Martin kulla poiss – murtud ei ole veel midagi – natuka alles vett sogatud.
  Kui hästi läheb siis on lootust,et midagi murdub EHK TULEVIKUS.
  Aga ära alla anna – äkki õnnestub 😉

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Martin võtab liig tõsiselt unistusi tõe pähe ! Stagnatsioon oli on ja jääb,ainult muutub natuke sisult ja vormilt.

 • Avatar

  peabki olema optimistlik, edu EKREle! et jätkuks seda sära silmadesse, siis püsib ka tervis korras, sest tehakse asja, millesse ise usutakse ja sellega juba tõmmatakse kaasa suuri rahvahulki. meile ei ole vaja siia mingit võõrrahvast, olemasolevaga saab ehitada Eesti väikseks roheliseks nutiriigiks ja sinna me olemegi teel. jätkuks vaid valitsusel sirget selga ja rahval meelekindlust valimistel teha õigeid valikuid. siis väärtustatakse eesti kodakondsus ja saame ise otsustada oma elu üle. kõik on teretulnud, kes järgivad meie seadusi ja kombeid, kuid kodanikuks saab ainult korraliku keele rääkimisel ja teatud aastaid seaduskuulekat elamist kohapeal. ja see olgu muutumatu, sest kui me ise ei väärtusta oma kodakondsust, ei tee seda teised ammugi. HEAD UUT AASTAT!

 • Avatar
  Targeted in Estonia

  Selliseid alatuid, häbituid ja AVALIKKE rahva reetureid (Liia Hänni, Kersti Kaljulaid…) nagu varasemast ajast ei teagi…
  Tõesti, unikaalsel ajal elame…

 • Avatar

  Video ei ole ju!?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused