VIDEO Siim Pohlak: “EKRE fraktsioon tegutseb ühtse ja tugeva löögirusikana”

Eesti, Video,
- Updated

Pühapäeval Tallinnas kogunenud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) volikogul rääkis Riigikogu EKRE fraktsiooni esimees Siim Pohlak, et rahvuskonservatiivid on parlamendis moodustanud äärmiselt tugeva, ühtehoidva ja töise seltskonna, mis pole ka teistele märkamatuks jäänud.

Pohlaku sõnul on Riiigikogu neljakümnel istungil tehtud kokku 260 sõnavõttu. EKRE liikimetest on olnud kõige aktiivsemad sõnavõtjad Ruuben Kaalep ja Peeter Ernits.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõige rohkem diskussioone tekitanud teemadest tõstis ta esile riigi eelarve ja pensionireformi. Fraktsioonil onn olnud ka hulk kohtumisi erinevate ametkondade ja huvigruppide esindajatega ning algatatud parlamendis mitu toetusrühma. Eraldi tõi ta välja Kai Rimmeli poolt kokku kutsutud toidutootjate ümarlaua.

“EKRE fraktsioon tegutseb ühtse ja tugeva löögirusikana ning seisame kindlalt EKRE põhimõtete ees,” kinnitas Siim Pohlak.

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused