VIDEO: Vaata, kuidas Jürgen Ligi oli välisministrina hädas inglise keelega

Video,
- Updated

Youtube’is levib video sellest, kuidas end alati teistest paremaks pidav ning oma järeltulijaid halvustav Reformierakonna veteranpoliitik Jürgen Ligi rahvusvahelisel areenil välisministrina inglise keelt pursib.

Jürgen Ligi, kes on olnud minister neljas erinevas ministeeriumis, on teisi alatasa nimetanud halvustavate sõnadega. Siin näete, kluidas meie kunagine välisminister Eestit esindas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“See oli tõeline läbimurre Eesti välispoliitikas. Kõik eelnevad ja ka järgnevad välisministrid, rääkimata siis muudest poliitikutest, lausa kahvatuvad Jürgen Ligi professionaalsuse, kiire reageerimisvõime ning hea keeletaju ees. Seda tõestab ka see video, kus välisminister Jürgen esines Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee ees oktoobris 2016. Eesti oli siis eesistuja Euroopa Nõukogus. Organisatsiooni kuulub 47 riiki, seega eesistujamaa välisminister tegi vaieldamatult läbimurde Eesti maine ja tuntuse tõstmisel,” ironiseeris sotsiaalmeedias EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison.

Alles äsja kritiseeris Ligi Martin Helme tegevust rahapesu uurimise asjus Ameerikas, väites, et asjaga tegeleb vale minister. Samuti on tuli peale tõmmatud IT-ministrile Kert Kingole tema keeleoskuse pärast. Siin on näide meie tõelisest tasemest. Radarid ja Laserid, näidake seda ka Eesti televaatajatele.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused