VIDEO: Vaata, kuidas Keit Pentus-Rosimannus valetab nii, et isegi suu ei suitse, ainult silm pilgub

Video,

Vaata, kuidas Reformierakonda kuuluv Riigikogu liige ja kunagine mitmekordne minister ja parlamendi aseesimees Keit Pentus-Rosimannus valetab läinud aasta märtsis Äripäevale Autorollo kohta, et kuuleb hagist esimest korda.

Intervjuule järgneval päeval kirjutasid ajalehed, et Tallinna ringkonnakohus tegi uue otsuse pankrotis transpordifirma Autorollo tsiviilasjas. Kohus otsustas, et Rain Rosimannus ja tema abikaasa Keit Pentus-Rosimannus ei vastuta firma pankroti eest ega pea võlausaldajale kahju hüvitama, küll aga nõuti suur summa välja advokaat Siim Roodelt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Delfi kirjutas toona, et majanduskriisi ajal pankrotti läinud Autorollo jäi kütuse eest võlgu ettevõtja Teet Järveküljele, kes süüdistas Autorollo omanik Väino Pentust ning tema tütar Keit Pentus-Rosimannust ja viimase abikaasa Rain Rosimannust firma viimse sendini tühjakskantimises.

„Selles tsiviilasjas on juba tehtud terve rida kohtulahendeid, mida kõrgema astme kohtud on muutnud. Ringkonnakohus tegi täna uue lahendi, sest riigikohus saatis varasema lahendi ringkonnakohtusse tagasi,“ kirjutas Delfi.

Ringkonnakohus otsustas tagasi lükata nõuded Rosimannuse ja Pentus-Rosimannuse vastu. Järvekülg süüdistas just Rosimannust ja Pentus-Rosimannust selles, et nemad korraldasid Autorollo tühjakskantimise. Selle jaoks tõid nad Autorollosse advokaat Siim Roode, kes Järvekülje süüdistuse kohaselt tühjakskantimise ära korraldas.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused