VIDEOINTERVJUU: Leo Kunnas: minna valimistele EKRE kaitsevaldkonna juhina on suur au

Eesti, Video,

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) esitles 31.10.2018 hotellis Radisson oma riigikaitse valdkonna programmi 2019. aasta Riigikogu valimisteks.

Rahvuskonservatiivide riigikaitse reformikava tutvustanud kolonelleitnant Leo Kunnas ütles, et tema erakonnaks on alati olnud Eesti Vabariik, ta üritab riigikaitset korraldada kogu Eesti heaks ja on tänulik, et EKRE, kelle seisukohad on temalegi südamelähedased, on andnud talle selleks võimaluse.

Kaitseministri ametis oleks tema esmasteks ettevõtmisteks käivitada väljumine Ottawa konventsioonist ning kaitseväepensionide kaotamise tühistamine, mis võtaks mõlemad toimingutena umbes kuu aega. “Edasi tuleks juba tõsisemad asjad,” lubab ta.

Kaitseväelt ootab Leo Kunnas ennekõike usku hinges, et Eesti sõdurid on võimelised mistahes vaenlast tagasi lööma, ja oma ametis lubab ta tagada selle, et neil oleks selleks kõik kättesaadavad võimalused olemas.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused