Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Võitlev geiaktivist haaras solvununa sule ning sõimab oma vihast pulbitsevas kirjas valitsust

-
17.07.2020
Vikerkaarelipp
© Scanpix

Võitlev geiaktivist Keio Soomelt riputas oma Facebooki seinale avaliku kirja Jüri Ratasele, mis kujutab endast sisuliselt solvumis- ja vihakõnet kõigi nende vastu, kes tema moodi ei mõtle. Ometi ei takistanud see Delfil lugu avaldamast ning ka Facebook pole seda eemaldanud.

Põhiliselt Rakveres LGBT filmifestivali korraldamisega ning sotsiaalministeeriumi reklaaminäona tuntuks saanud seksuaalvähemuslane kirjutab, kuidas ta on valitsuses pettunud ning eeskätt suunab ta oma viha peaministri vastu.

Homoaktivist leiab, et EKRE lammutab Ratase poolt juhitud valitsuse vaikival heakskiidul riiki, „mille ülesehitamisse on aastakümnete jooksul panustanud paljud, keda täna läbi ministri suu liberastideks ja marksistideks sõimatakse“.

Kiri on mõistagi ajendatud teatavate mittetulundusühingute ebaseaduslikust rahastamisest ning Soomelt kurdab, et selle ümber toimuv tõmbab nende eestvedajatel motivatsiooni maha.

Kõikide eest seisev Soomelt valab oma viha välja nii EKRE, Jüri Ratase kui ka kogu valitsuse vastu, emotsioone tagasi hoidmata ja sõnu valimata.

Oma koosa saab selles paskvillis ka Tanel Kiik, kelles tundlik homoseksuaal näib enim pettunud olevat, sest kutsus ju sotsiaalministeerium Keio Soomelti üheks plakatipoisiks, kui oli vaja näidata, et „kõik on inimesed“.

„Tanel, Sa ei ole EKRE käitumise ohver. Sina koos Jüri ja Mailisiga oled selle koalitsiooni arhitekt. Rahandusminister esindab oma otsustega sedasama valitsust, mille liikmed te olete. Sedasama valitsust, mida juhid Sina, Jüri.”

Kuid solvunud homo jõuab manada ka Ungarit ja Poolat, justkui oleks nende riikide asjaajamine samuti meie valitsuse kätes. Samuti räägib alati väljakutsuvalt riietuv esigei, et kardab oma elu pärast.

Äkki ta võiks käituda ja käia normaalselt ringi ilma endale silti külge kleepimata, mitte end ja omasuguseid esile upitama, sest „kõik on ju võrdsed“.