Demagoogia tipp – Ossinovski kõne sotside üldkogul

Juhtkiri,
- Updated
©Madis Veltman/ Ekspress Meedia
Ossinovski juhtimisel on SDE-st saanud Antifa provokaatorite, härrassotside ja homoseksuaaldemokraatide erakond.

Eesti poliitikasse Antifa provokatsioonid ja Goebbelsi (sotsialist = natsionaalsotsialist) valed toonud härrassotside kahekeelsus sai pühapäeval kinnitust nende liidri Ossinovski kõnest erakonna üldkogul.

„Eesti peab olema kaotajateta ühiskond, kus eksisteerivad kõrvuti erinevad inimesed ja erinevad huvid, aga kus erinevused täiendavad üksteist viisil, mis meid kõiki edasi viib,“ rääkis Ossinovski. „Just see on sotsiaaldemokraatliku ilmavaate tuum – ühelt poolt iga inimese vabadus olla tema ise. Me kutsume üles rahulikult edasi ehitama demokraatlikku riiki, mis panustab kõigile inimestele võrdsemate võimaluste tagamisse. Ehitama riiki, milles kedagi ei jäeta maha. Riiki, milles igaüks loeb.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kas pole ilus jutt? “Kaotajateta ühiskond”, “kõrvuti erinevad inimesed”, “riik, milles kedagi maha ei jäeta ja igaüks loeb…” Aga mida on see demagoog varem öelnud?

“Ühes EKREga on Eesti ühiskonnas üles äratatud tumedad jõud ning kui me sellega lepime, siis on säärase «kuldse une» eest tasuda tulev hind kõrge,” leiab SDE esimees Jevgeni Ossinovski. (Postimees, 21. oktoober).

“Head Kaja ja Jüri! Lepime palun kokku, et põhiseaduse kandvad seinad jäävad kindlalt paika ning välistame üheselt koostöö nendega, kes ühist väärtusruumi ei tunnista. Sotsid ütlevad selgelt, et meie EKREga valitsust ei tee. Öelge otse ära, ka EKRE võimalikule toetajale, et niikaua kui see partei demokraatliku õigusriigi põhimõtteid ei austa, ei ole neil valitsusse asja. Ongi kõik.”

Ehk siis nõudsid sotsid, et rahvusmeelne erakond austaks ja tunnustaks nende marksistlikku nägemust maailmast ega järgiks rahvuskonservatiivset maailmavaadet. Keskerakond ja Reformierakond selle üleskutsega siiski kaasa ei läinud, aga siit näeb väga hästi, milline on vasakliberaalide “riik, milles kedagi maha ei jäeta”! Pole midagi muud vaja kui tunnustada globalismi ja multikultuursust ja olemegi üks suur sõbralik pere! Kuigi jah, kuhu jäi “kus eksisteerivad kõrvuti erinevad inimesed ja erinevad huvid”?

Muidugi teab igaüks, mida tähendab sotsi “erinevused täiendavad üksteist” ja “kõigile inimestele võrdsemate võimaluste tagamine” – see on uhke ühepajasupp geidest, neegritest, moslemitest, sooneutraalidest, võrdõiguslastest ja muust seltskonnast, kelle mõtetes mõlgub sotsialistlik tulevik nagaanidega politrukkide kontrolli all.

Sotside “rahulikku demokraatliku riigi ülesehitamist” said rahvuskonservatiivid tunda Toompea meeleavaldusel Tarandi provokatsiooni kaudu, seega – Ossinovski Estonia/Estonija ei ole rahvuskonservatiivide Eesti Vabariik.

Kui lugeda Ossinovski kõnet põhjalikult, siis märkab kohe, kuidas vaikselt-vaikselt sigineb ilusate sõnade vahele sotsialistlik mürk, kellegi süüdistamine ja enese ülistamine, mängu tuuakse isegi esivanemad ja lapsepõlvemeenutused. Muide, ka jõuka õpetaja peres sündinud Uljanovil olid Simbirski lapsepõlveaastatest ilusad mälestused – aga milline koletis temast kasvas!

EKRE ühendab Eesti märgatavalt suuremat ühiskonnaosa, kui seda on sotside vasakäärmuslik kandepind ja seega pole rahvuskonservatiividel põhjust ühiskonna näilise rahu nimel, mida sotsid ise pidevalt altpoolt õõnestavad, nendega mingit “kaotajateta ühiskonda” ehitada – sotsialism föderatiivses EL-is pole vähimalgi määral EKRE eesmärk. Juunikommunistidel ja vabadussõjalastel polnud varem midagi ühist ega ole ka praegu!

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused