Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Islamiterror Euroopas: käib sõda, kuid valitsejad vahivad abitult pealt

-
04.06.2017
Laadime sisu...

Täna, 4. juuni hommikul saime taas teada, et Londonis mõrvasid džihaaditerroristid järjekordselt hulga inimesi. Vähemasti nimetatakse nüüd asju õigete nimedega ja terroriste ei kutsuta üksikuteks ebastabiilse psüühikaga inimesteks nagu varem.

Suu on väsinud rääkimast, keel aastaid hoiatamast. Rahvuskonservatiivid ja uusparempoolsed nii Euroopas kui ka Eestis on seda teinud kaua. Ikka ei suuda see äratada “poliitilist eliiti”, mis sest et pommiplahvatused ning mõrvad toimuvad aina sagedamini. Ikka sõimatakse uusparempoolseid rahvuskonservatiive sallimatuteks, nende seadusalgatusi ja ettepanekuid Eesti turvalisuse kaitsel (piirivalve taastamisest ja tugevast piirikontrollist kuni migratsiooni vähendamise ning pagulaskvootide peatamiseni), aga mittekohasteks ning need lükatakse aina tagasi.

Selle asemel lalisetakse üha uute immigrantide vastuvõtmisest ja sellest, et Euroopa pole ilma arengumaadest sisse voogavate sõjakate ja harimatute massideta arenguvõimeline ja jätkusuutlik. Kui kaua selline kuritahtlik silmaklapindus ja lauslollus kestab? Kui kaua peab Euroopas veri voolama, et Euroopat juhtiva eliidi kahe kõrva vahel paiknevasse ajusopikesse natukegi mõistust lisanduks?

Peavoolumeedia valede toel summutatakse agaralt jõude ja liikumisi, mis tahaksid ja suudaksid seda pealetungivat õudust peatada ning seetõttu troonivad tuumikriikide Euroopas võimul endiselt igasugused Macronid ja Merkelid, kelle julgeolekupoliitika Euroopa elanikkonna kaitsel on tegelikult olematu. Muti Merkel aga ei vastuta oma tegude eest absoluutselt, kuigi oli justnimelt see, kes tõi Euroopasse sisse kriitilise miljoni, nende seas piisavalt džihadiste.

Seniilsuse tipuks on aga europoliitikute mühatus, et tuleb veelgi rohkem aktiviseerida politseid. Selline mõtlemine meenutab naiivsete ameeriklaste kunagisi hüüatusi meid tabanud nõukogude okupatsiooniarmee sissemarsi puhul: “Why did not You call the police? ” (Miks te ei kutsunud politseid?).

Armsad europoliitikud, liberaaalid ja tolerandid, punased ja sotsid, inimkaubanduse soodustajad. Saage aru – kui käib sõda, siis politseist kahjuks enam ei piisa! On vaja kogu riigi ja rahva mobiliseerimist, et vaenlane taganeks ja taltuks. Kui sügavale võib pead liiva alla peita, et ikka täita aina enam oma taskuid ja valitseda võimalikult kaua? Ükskord haarab islamiterrorismi hüdra ka eliidid peade järel, kas seda siis tõesti ei aduta?

Miks Euroopa piirivalve ei tööta meie piiride kaitsel, vaid toob koostöös Itaalia ja Kreeka maffiaga maale üha uusi migarantide horde, nüüd juba lausa Liibüa rannikult? Miks ei saadeta ohtlikku elementi tagasi oma asukohariikidesse, miks surutakse liikmesriikidele karistuste ähvardusel peale migratsiooni- ja pagulaskvoote. Miks Euroopasse saabunud migrandid saavad vabalt riikide vahel ringi saalida? Kas valge põliseurooplane peab kaduma ja tegema ruumi arengumaadest saabuvatele massidele?

UU

FOTO: Reuters/Scanpix