Juku-Kalle Raid näitab, et patriitside maskide taha on ennast sisse seadnud tõusiklik pööbel

Juhtkiri,
©Scanpix
Juku-Kalle Raid – pitsitäis hundijalavett kurku ja Delfisse Helmesid sõimama!

Vasakliberaalses leeris tundub lahti läinud olevat tõsine paanika, sest sealt kostab ainult labast sõimu ja ropendamist, milleni rahvuskonservatiivid pole kunagi laskunud.

Nii kirjutab voorimees Juku-Kalle Raid Delfis: “Kui nende materjalidega tutvusin, meenuski kohe Mart Helme, kelle sõnavõtud on samuti sarnaselt sõgedad, eks tallegi meeldib kõva käsi ja muigutamine valedemokraatia nurkalöömisest. Taipasin aga ometi, et Helme plära meenutab lihtsalt pisut segi läinud pelmeeni oma väikeses keedupotis, mida ta kogu maailmaks peab. Ja mida meie lopergune Ratas püüdlikult läikima lakub.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Igaüks võib nüüd Delfi lugude alt võtta kõige räigemad kommentaarid ja neid Juku-Kalle Raidi omadega võrrelda – ega suurt vahet pole. Selliseid kommentaare üritavad tema enda hingekaaslased leida EKRE Sõprade Klubist või mõnelt teiselt rahvuslaste lehelt, et selle ümber mingi lugu sopalugu üles keerutada.

Hea meel on lugeda Andrus Kivirähki, Urmas Sutropi, Kristen Michali, Ahto Lobjakase ja veel mitmete liberite leeri “arvamusliidrite” viimaste aegade sõnavõtte meedias – no nii madalale ei laskuks EKRE poliitikud kunagi. Enam ei üritatagi midagi öelda, mingeid argumente välja pakkuda, sageli isegi mitte rahvuskonservatiivide sõnu esile tuua, vaid lihtsalt valatakse kobrutav viha labases kõnepruugis välja – eriti üllatavad selles osas Kivirähk ja Sutrop, kellelt oodanuks tagasihoitumat esinemist. Aga eks tõeline pale paljastus…

Michali hiljutine raevupurse Mart Helme peale oli selline, et ega saanudki aru, millest ta räägib ja mis talle ei meeldi, peale Helme isiksuse muidugi. Lobjakas aga sai kultuurikriitik Linnar Priimägilt Postimehes mööda koonu, kui too luges üles kuus haledat viga äärmuskolumnisti propagandatehnikates.

Praegu ongi aeg, kus president tunnistab oma vihkamist ja opositsioon laseb rihmad lõdvaks, et kõik südamele kogunenu maha räusata. Nüüd saab juba rääkida Reformierakonna retoorikast, milles ennast enam tagasi ei hoita. Maskid on langenud, ennast patriitsideks pidav pööbel võidutseb lavadel, pihustades ehedaimat voorimeeste verbaalse kõhulahtisuse tulemit laiali.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused