Jürgen Rooste annab edasi punarohelise maailmavaate kogu tema demagoogias, vihkamises ja võltsmoraalis

Juhtkiri,
- Updated
©Scanpix
Punane mis punane – Jürgen Rooste.

Jürgen Rooste sõnavõtt Postimehes tõestab, et ta ise ja tema mõttekaaslased on kõike seda, mida ta “paremäärmuslikele populistidele” ette heidab.

Rooste kirjutab parempopulistlikest valedeveskitest ja libauudistest, aga ise kasutab kohe alguses ehtsat demagoogiavõtet – ta samastab inimesed, kes arvavad, et kliimamuutused pole tingimata inimtekkelised, kohe Lameda Maa teooriate pooldajatega. Seda nippi on varemgi EKRE kallal kasutatud ja eesmärk on üks – 99,9% inimestes nagunii ei usu seda teooriat, aga seda kellelegi külge kleepides saab temast luua pildi kui lollpeast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Järgmisena seostab ta tarbimise üleilmse trumpismi ja parempopulismi tõusuga. Eestis ajavad seda rida küll kõik need erakonndad, kes on avatuse poolt. Odavtööjõu sissevedu, mille vastu EKRE seisab, on ju seotud otseselt tootmise laiendamisega, mis toob kaasa ka tarbimise kasvu. Rail Baltic, mille vastu EKRE samuti on, paneb kiired rongid maailma mööda tuiskama ja Eesti lõhestamine kaheks mööda soid ei ole mingil juhul keskkonnasõbralik.

Rooste eirab täiesti seda, et avatuse ja globalismi pooldajad näevadki just massilist liikumist maailmas, mis tähendab infrastruktuuride suuremat tarbimist; migratsioon Euroopasse tõstab veelgi padutarbijate hulka ja nii edasi. Öelda seda, et “parempopulistid”  on tarbimise õhutajad, võib vaid lollpea – seda õhutavad just Lääne võimsad ja rikkad, kogu seesama Soroste ja Rothscildide maailm, kes sellega ongi rikkaks saanud. Nende raha tulebki tarbimisest!

Täiesti juhmilt seob Rooste kogu raiskamise ja laristamise mingite paremjõududega, lisades sinna veel nende väidetava tungi võim üle võtta ja kõiki diktatuuri alla suruda. Vaadaku pigem seda “progressiivset” maailma, kes istub nutiseadmetes kümneid kordi rohkem kui mistahes rahvuskonservatiiv – isegi noorte kliimaprotesti ajal laeti pilte Instagrami.

Edasi asub Rooste kaitsma punarohelist maailmavaadet. Pange tähele – lisaks keskkonnakaitsele pühendunud rohelistele kaitseb ta ka punaseid. Siit tulebki välja, miks luuletaja sellise paskvilli kokku on keeranud – tegu on vasakäärmuslasega. Ta lubabki, et see seltskond tulevat võimule vabaduslippudega – Rooste silmis ilmselt nii, nagu 7. novembril 1917.

Kogu Rooste jutt on tobe ja provokatiivne juba seetõttu, et ta seob kogu inimkonna pahelise poole alates liigtarbimisest kuni porno vaatamiseni ainult konservatiivsete jõududega – mis ka valesti poleks, kõige selle taga on “parempopulistid”. Rooste, kui see pole vandenõuteooria, siis mis see on? Ja selline inimene räägib veel võltsmoraalist, olles enda üllitise rajanud ehedale vihkamisele ühe ühiskonna osa vastu.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused