Laulu- ja tantsupeo solkimine: rahvuskultuuri üritatakse viia sinimustvalge alt vikerkaarelippude alla

Juhtkiri,
- Updated
©Scanpix

Eesti rahvuslikku üritust ehk laulu- ja tantsupidu on alati üritatud kaaperdada ja oma ideoloogia teenistusse panna – nüüd üritavad seda teha homoseksuaalid.

“Eesti LGBT kogukond kutsub kõiki toetajaid homset laulupeorongkäiku jälgima, et toetada LGBT+ koori Vikerlased esimest peomarssi,” kirjutab Delfi. “Saadame Vikerlasi nende teekonnal Lauluväljakule,” seisab ühingu Facebooki-postituses. “Leiad meid vikerkaarelippude järgi!”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nüüd siis kasutatakse suurt laulujuubelit selleks, et propageerida üht marginaalset seksuaalset suundumust!

Miks ei võiks geiaktivistid kordki mõistlikud olla ja mitte suruda oma elulaadi teistele peale? Sellise agressiivsusega nad sõpru endale küll ei võida, pigem saavad juurde vaenlasi, kusjuures mitte homofoobia, vaid lihtsalt äratüütamise võtmes – pole enam kohti, kuhu homod sisse ei roniks!

Varem on nõukogude võim püüdnud eestlaste kultuurisündmust rakendada oma sotsialistliku vankri ette ja seda poliitilis-ideoloogilistel põhjustel. Nüüd teeb seda neomarksism, kes on oma “kaitstavateks” valinud proletariaadi asemel vähemused ja migrandid.

LGBT katset seostada laulupidu oma voodieluga tuleks häbistavalt tõrjuda! Kui seksuaalvähemus tuleb rahvuslippude alla oma plagudega, siis kes keelab sinna tulla ka Georgi lintide või EL-i lippudega? Mis pistmist on neil kõigil eestlusega?

Tegu on ikkagi rahvuskultuuriüritusega, seega kõik võõras ja vaenulik rongkäigult minema! Vikerkaareideoloogia on sinna kõige vähem sobiv, eriti olukorras, kus eestluse hoidmiseks tuleb maa lastega täita!

Ärgem lubagem 150-aastast laulu- ja tantsupidu muuta kohaks, kus avaldatakse oma meelsust seksuaalsuse osas!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused