Oli suursaadik, läks ja jumal tänatud – lõpetage kord Melville`i ülistamine!

Head teed minna, geiagenda saadik!

Postimees on taas üles võtnud senise USA Eesti suursaadiku James Desmond Melville’i teema, mis paneb küsima – kaua võib?

Täiesti selge on see, et Trumpi-vaenulik tegelane saab Eesti peavoolumeedias palju kajastust vaid seetõttu, et ta vastandus oma riigi presidendile. Ajakirjandus vaikib täiesti maha selle, et mees oleks nagunii sule sappa saanud, ja otsustas lihtsalt Trumpi-vastase retoorikaga mineku kuulsaks teha.

Eesti rahvuskonservatiividel pole mingit põhjust globalistist ja geiülistajast suursaadikut hea sõnaga meeles pidada. Vastupidi – hea, et selline mees enam maailma suurimat riiki Tallinnas enam ei esinda!

“Et Melville’I näol oli tegemist demokraatliku partei ja Obama agendat edendava diplomaadiga, annab muu hulgas tunnistust asjaolu, et selle aasta maikuus tõmbas Melville USA Tallinna saatkonna ees uhkusega masti LGBT-kogukonna vikerkaarevärvilise lipu, et tähistada üleilmset homofoobiavastast päeva,” on Uued Uudised juba varem kirjutanud.

Trump sai hiljuti vasakliberaalide survest hoolimata paika konservatiivist ülemkohtuniku ja jääme lootma, et Eestisse tuleb kord ka konservatiivist  suursaadik. Eesti ajakirjandusele aga soovitus – saage kord üle poliitilisest ja ideoloogilisest pimestatusest ning vaadake Trumpi tegevust ka neutraalse analüütiku silmadega.

Kommentaarid