Oli suursaadik, läks ja jumal tänatud – lõpetage kord Melville`i ülistamine!

Juhtkiri,
©Sander Ilvest/Postimees
Head teed minna, geiagenda saadik!

Postimees on taas üles võtnud senise USA Eesti suursaadiku James Desmond Melville’i teema, mis paneb küsima – kaua võib?

Täiesti selge on see, et Trumpi-vaenulik tegelane saab Eesti peavoolumeedias palju kajastust vaid seetõttu, et ta vastandus oma riigi presidendile. Ajakirjandus vaikib täiesti maha selle, et mees oleks nagunii sule sappa saanud, ja otsustas lihtsalt Trumpi-vastase retoorikaga mineku kuulsaks teha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti rahvuskonservatiividel pole mingit põhjust globalistist ja geiülistajast suursaadikut hea sõnaga meeles pidada. Vastupidi – hea, et selline mees enam maailma suurimat riiki Tallinnas enam ei esinda!

“Et Melville’I näol oli tegemist demokraatliku partei ja Obama agendat edendava diplomaadiga, annab muu hulgas tunnistust asjaolu, et selle aasta maikuus tõmbas Melville USA Tallinna saatkonna ees uhkusega masti LGBT-kogukonna vikerkaarevärvilise lipu, et tähistada üleilmset homofoobiavastast päeva,” on Uued Uudised juba varem kirjutanud.

Trump sai hiljuti vasakliberaalide survest hoolimata paika konservatiivist ülemkohtuniku ja jääme lootma, et Eestisse tuleb kord ka konservatiivist  suursaadik. Eesti ajakirjandusele aga soovitus – saage kord üle poliitilisest ja ideoloogilisest pimestatusest ning vaadake Trumpi tegevust ka neutraalse analüütiku silmadega.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused