Opositsioonipoliitikute vastutustundetu surve piirangute leevendamisele juhib inimesi halvale teele

Arvamus, Juhtkiri,
©UU
Politseipatrull

Opositsioonipoliitikute ja vasakajakirjanduse pidev valitsuse survestamine leevendada koroonaviiruse vastu võitlemise meetmeid, on andnud ühiskonnale valesid signaale, mis mõnel puhul kulmineerub juba vastuhakuga.

Siseminister Mart Helme ütles, et keegi ei taha neid piiranguid ja kõik on sellest väsinud, aga keegi ei taha ka uut lainet, kui peaks piirangud liiga vara vabaks laskma.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eilses infotunnis ketrasid reformierakondlased pidevalt seda teemat. Jürgen Ligi ja Kristen Michal pärisid aina kriisist väljatulemise kohta, Kaja Kallas kurtis ajaleheloos, et inimesed ei saa lähedastega kokku, nad ei hooli enda poliitilise populaarsuse noppimise ja kritiseerimise tuhinas sellest, et valitsus püüab hoida võetud eesmärki – sääsat inimeste tervist ja elusid.

Veelgi enam, juba on ilmselgelt sellest julgustust saades hakanud inimesed end vabamalt tundma ning sellega riske suurendanud. Oma osa on siin ka soojenenud ilmadel, samuti koolivaheajal.

Doktor Arkadi Popov ütles täna, et me näeme Tallinna piirkonnas negatiivseid trende, pealinna tänavatel on aktiivsus liiga suur.

Hullem on aga see, et inimesed on hakanud politseinikele vastu. Televisioonis võis näha, kuidas joodikute kamp Lõuna-Eestis korravalvurid välja ajasid sõnadega, et ärge tulge meile siia viirust levitama, meie oleme vabad mehed vabal maal ja teeme mis tahame.

Politsei- ja piirivalveameti kriisijuht Priit Pärkna tunnistab, et viimasel nädalavahetusel olid pooled väljakutsed seotud koroonakriisiga. Jõhkraim vahejuhtum leidis aset Taeblas, kus bussipeatuses kogunes kümmekond noort ning olukord lõppes korrakaitsjate ründamisega.

Ta ütleb, et politsei võtab praegust eriolukorda elude päästmise missioonina. Sest mitte keegi ei tea, mis juhtub siis, kui tuleb uus laine, üks on aga kindel, senised pingutused nullib liiga ennatlik tegutsemine kohe kindlasti ära.

4 commentsOn Opositsioonipoliitikute vastutustundetu surve piirangute leevendamisele juhib inimesi halvale teele

 • Avatar

  Ja mitu elu rikub aina süvenev majanduslik häving? Lükkame haigete vanurite surma natuke edasi noorte tuleviku hinnaga.

  • Avatar

   Ajupestud sadistist idioot! Sulle on mõjunud pandeemia algul vastutustundetult korrutatud mantra, et noored pääsevad kergemini! Vale puha, nakatuvad ja surevad ka noored. Ah Sa oled selline kaabakas, kes on valmis oma heaolu nimel ema-isa teise ilma saatma?

 • Avatar

  Kui riik juba praegu korda majja ei saa mis siis veel peale 9.maid toimuma hakkab?.Sajad ja tuhanded uued haiged???

 • Avatar

  Ja mitu elu rikub aina kasvav majanduslik häving? Lükkame haigete vanurite surma natuke edasi noorte tuleviku hinnaga.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused