Rahvuskonservatiivid ei vihka võõraid, vaid hoiavad ja kaitsevad omi

Juhtkiri,
- Updated
©Uued Uudised
Tundub, et kosmopoliitsetes eesti-segaperedes paistab ka sinimustvalge hägusemana. Pilt on illustratiivne.

Eesti on ainus pisike paik maailmas, kus saab omade keskel eesti keeles rääkida – see on see, mis suunab rahvuskonservatiive, mitte mingi külgekleebitud “ksenofoobia” ja “rassism”.

Me ei saa Ida-Virumaal enam suuresti eesti keeles rääkida ja ei taha, et see juhtuks kogu Eestis, sest ka Tallinnas oleme juba oma keeleruumi kaotamas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mida rohkem migrante tuleb, seda vähem on neil põhjust eesti keelt õppida, sest hakkama saab vene ja inglise keeles. Me oleme väike rahvas ja kadu on kiire tulema, nagu paljude meie Venemaa hõimurahvastega on juhtunud.

EKRE võitlus käib selle nimelt, et eesti rahvas, tema keel, kultuur ja riik jääks Eesti alal püsima. Massimigratsiooniga see kohe kindlasti püsima ei jää. Näeme seda Kirde-Eestis.

Me ei taha aafriklasi siia. Ei taha ka ukrainlasi. Oleme sõbrad, kui igaüks on kodumaal. Mida rohkem neid tuleb, seda vähem saame meie hingata.

Abdul Turayle olevat keegi öelnud, et Martin Helme vihkab aafriklasi. Ei vihka. Ta tahab, et nood arendaksid Aafrikat ja laseksid meil oma maad arendada. Kohtume turistidena siin ja seal.

Martin Helme on ühes raadiosaates öelnud ka seda, et kui eestlased oleks mustanahalised, siis võitleks ta ikkagi Eesti eest, musta Eesti eest. Asi pole nahavärvis, vaid ühe rahva õiguses omaette olemisele, olgu ta mis rassist tahes. Sama asja eest võitlevad ju ka tuareegid Malis ja Nigeris.

Eesti vasakpoolsed ja liberaalid pole alati ehk otseselt eesti rahva vaenlased, aga nende poliitika on eestlaste-vaenulik. Nad ei viitsi ega taha eestluse eest võidelda, nad ei hooli oma rahva püsimisest, raha ja üleilmsus on tähtsamad. Seda oli näha sel nädalal ühes parklas.

Massimigratsioon surub ühe väikerahva vähemuseks, võtab tema keelelt leviala ja viib lõpptulemusena väljasuremisele – selline saatus on paljusid suuremaidki keeli tabanud. ÜRO andmetel kaob väikekeeli lausa igapäevaselt.

Eestis pole rassismi, ksenofoobiat ega teisi “pahasid asju”, on ühe rahva mure oma saatuse pärast, mida Araabia, Aafrika, Ukraina ja Venemaa rändlejad ohustavad. “Avatud” kõigieestlastel on sellest suva, rahvuskonservatiividel pole, neile on see suur mure. Selles meie erinevus ongi.

3 commentsOn Rahvuskonservatiivid ei vihka võõraid, vaid hoiavad ja kaitsevad omi

 • Avatar

  Loen Mein kampfi, Hitler on täpselt kirjeldanud, kui ohtlikud on rahvusriigid impeeriumile/selle loomisele… tekkis tunne, et kogu EL juhtkond on seda raamatut lugenud ja käitub selle järgi. Ei imestaks. Päris õudne!

 • Avatar

  “Massimigratsioon surub ühe väikerahva vähemuseks, võtab tema keelelt leviala ja viib lõpptulemusena väljasuremisele…” – – –
  Aga see ongi (kadrioru asehalduri, võltssallijate jt. selliste tegelinskite) kulissidetaguste välisperemeeste plaan. Rahvuslus, kultuurupärand ja teadvustatud ajalugu on üks suuremaid takistusi Uue Maailmakorra juurutamisel.

 • Avatar

  Kui arvestada kõikide siia/tulevate migrantide kodumaade rahvaarvud kokku, tuleb see kaugelt üle miljardi- vene, india, pakistani, nigeeria jne. Selline on tegelik potentsiaalne migratsiooni surve taust Eestile. Kui välismaalaste sisseimbumisele piiri ei panda, pole Eestikultuurist 50 a pärast midagi jälgi jäänud. Eeskujuks meile võiks olla Jaapan.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused