Valimiseelne propagandasõda EKRE vastu – kättemaks rändepakti avalikustamise eest

Juhtkiri,
- Updated
©Jörgen Norkroos/Õhtuleht
Kõik ruuporid on saanud sopasisestuse EKRE vastu. Foto on illustratiivne.

Esmaspäevast saati on käimas suuremat sorti infooperatsioon rahvuskonservatiivide vastu – asjade kiire eskaleerumine näitab, et kõik on koordineeritud.

Algas kõik EKRE miitingul, kui sotsid tulid miitinguliste juurde ja nõudsid sõna. Arusaadavalt ajas selline ülbus inimesed vihale ja siis sooritas intrigant Tarand oskusliku manöövri, tõmmates nördimuse enda peale. Ilmselgelt soovis ta suuremat koslepit saada, kuid temale kahjuks sumbus konflikt ruttu ja meedia ette jõudes polnud mehel ainsatki sinikat ette näidata.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Asi kruviti ruttu massihüsteeriaks üles ja siinkohal tegi asjade käigule mingi vimka sisse Jürgen Ligi, peale kelle Facebookis avaldatud Tarandit hurjutavat postitust kadus peavoolumeediast kohe terav toon – provokaatori mask libises liiga maha. Ühel rindel laskmine vaibus, mujal avati turmtuli.

Täna on juba Delfis üleval uus lugu, kus juhtivad sotsid kuinuvad, kuidas nad on miitingul näinud otseselt neid ähvardavaid plakateid, neid olevat kusagil ähvardatud ja mida iganes. Ilmselt ei meeldinud plakatid, kus nende jälgid teod on liiga otseselt välja toodud. Tegu on suurenisti sotside väljamõeldistega ja oma fantaasial põhinevate tõlgendustega – valetajate seas on koguni üks poliit-tippudest Eiki Nestor. Ennäe ilmaimet – ajaloos hullemate tegudega hakkama saanud neomarksistid on järsku õrna hingega!

“Pealtnägija” lükkas ette Tartu Postimehes ilmunud loo järje, kus EKRE Sõprade Klubis olevat üht naist rängalt solvatud. Kuigi Sõprade Klubi pole EKRE Klubi, pannakse provokaatoritest läbi imbunud keskkonnas toimuv taas rahvuskonservatiivide süüks. Kes on klubis liige, see teab, kui sageli rahvusmeelsed inimesed seal ise trolle paljastavad, nende eest hoiatavad ja neid välja tõrjuvad.

ERR on avaldanud Karoli Hindriksi loo tema ameeriklannast sõbrannast, keda kaks eesti keelt kõnelevat “EKRE sinililledega” meest olevat Stroomi rannas kividega pildunud. Kogu loost selgub, et pealtnägijaid vist polnud. See lugu tekitab kohe palju küsimärke.

Väidetavalt olevat mehed karjunud “Go home, foreigner, go home.” Hindriks arvab, et ründe põhjustas naise inglisekeelne jutt. Ilmselt oli tegu valge ameeriklannaga, sest loogiliselt oleks mustanahalise puhul kasutatud sõna “nigger”. Aga kas on üldse reaalne, et keegi ründas valgenahalist ainuüksi inglise keele pärast? Tallinn on ju inglise keelt täis, see keel ei tekitaks kelleski raevu, samas on pealinnas ka ohtralt neegreid ja võõravaenajad oleks mõne sellise valinud. Valget ameeriklannat pole kohe mingit põhjust rünnata – selle unustasid loo fabritseerijad ära.

Ja huvitav, et väidetavad ksenofoobid kasutasid ise puhast inglise keelt, eriti sellist sõna nagu “foreigner” – pole kuulnud, et keegi võõravihkajatest kuskil maailmas sellist kasutaks. “Gõu houm, foreiner, gõu houm” oleks kõike võõrapärast vihkavale inimesele väga raskesti hääldatav ja imelik väljend. Need ksenofoobid pidid küll head inglise keele tundjad olema. Ja millal oli inglise keeles telefonitsi rääkival naisel aega aru saada, et mehed räägivad eesti keeles, kui nad loopisid kive ja karjusid “Go home, foreigner, go home”. Kogu see lugu haiseb nagu Stroomi rand.

Kuidas teha tänasel päeval provokatsiooni? Pange EKRE märk rinda, astuge mõne neegri juurde, sõimake tal nägu täis ja laske jalga. Ise olete sots, Tarandi liigikaaslane, aga sopp voolab EKRE kaela – ilmselt nii see käib. Ilmselt olid ka Hindriksi loos tegu mingite antifadega, kes meelega ekrelasi mängisid – kui seda lugu üldse oli.

Karoli Hindriksi loo all Facebookis soovitab üks naine talle – pöörduge politseisse, aga ärge õhutage Facebookis hüsteeriat üles. Aga paraku on see daam just üles keeranud tohutu vihalaine, kus raevus on nii sallivuslased kui ka rahvuslased, kes mõlemad tunnevad ennast puudutatuna.

Aga seda ju ongi sotsidel ja kogu EKRE-vastasel seltskonnal vaja – meeletut viha rahvuskonservatiivide vastu ja seetõttu keerutatakse tohutut saasta üles. Ilmselt on kogu see infooperatsioon koordineeritud nii süvariigi kui kogu kartelli poolt ja nagu on teiste rahvusmeelsete maade valimiseelsest praktikast teada, ilmuvad Lääne-Euroopa poolt selleks ajaks kohale spetsialistid, kes õpetavad globalismimeelsetele infosõda pidamist.

Mida siis öelda kogu Eesti ühiskonnale? Et ei juhtuks nii, nagu Vao pagulaskeskuse seina puhul, siis esimene asi on politseisse pöördumine. Karoli Hindriks, sopa üleskeerutamise asemel koos sõbrannaga politseisse! Rita Holm  koos sõbrannaga – tehke nagu Korolev (kes oli küll ka ise valetamises süüdi mõistetud) – “Pealtnägija” ja Tartu Postimees pole justiitssüsteem. Kõigi selliste lugude puhul ärge süüdistage sotsiaalmeedias EKRE-t, ärge paisake meedia soppa ja viha täis, vaid laske asja uurida. Kui konkreetsed süüdlased on pihtide vahel, alles siis asi meediasse!

Aga arvata võib – ega vist enamiku selliste lugude avalikustamise põhjus on süü EKRE kaela veeretamine ja siis sumbub asi nagu tuli Vao seinas. Ka Eesti kaitseväe kõrge ohvitseri Tarieni jutt solvatud ameerika sõduritest ei toonud ju ühtegi inimest päevavalgele. Kas Karoli Hindriksi sõbranna tuleb ja räägib avalikult juhtunust? Võib-olla, aga ilmselt siiski mitte!

Eesti ühiskond on vihast must, aga see ei ole mitte EKRE-st, vaid ennekõike vasakäärmuslikest sotsidest ja nende Antifa meetoditest. Ja ühiskonna lõhestamisega tegelev poliitladvik, kes on raevus sellest, et EKRE kiskus rändepakti päevavalgele ja et nad on võimule lähedal!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused