Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

30 aastat hiljem: elus esimest korda tunned, et su oma riik võib olla sinu vaimsele ja füüsilisele tervisele ohtlik

-
15.08.2021
Eesti lipp,

Valelik Reformierakonna ja Keskerakonna valitsus ei mõista, et nad on hävitamas Eesti riiki ja Eesti inimesi. Ühelt poolt kõigi nende rahvavaenulike seaduste, maksude ja aktsiisidega ja teiselt poolt ebainimliku vaktsiinipropagandaga, tobedate piirangute ja vaktsiinipassidega.

Hakkab tunduma, et me oleme siin nagu vabakäigu vangid, ainult, et meil ei ole mingeid õigusi ega ka vabadust, kuna Eesti riigis ei kehti enam Eesti Vabariigi Põhiseadus.

Tahaksin küsida praeguselt valitsuselt, et kas te sellist Eestit tahtsitegi? Mina küll ei tahtnud ja kui aus olla, siis ei osanud ka oodata.

Miks te ei taha presidendi otsevalimise ja rahvahääletuse läbiviimist lubada? Las ma vastan ise sellele – sest, et te kardate oma riigi inimesi, te kardate, et nad valivad Eestile tõelise presidendi ja valitsust võib sedasi saada juhtima mõni tõeliselt Eestist ja eesti inimestest hooliv erakond, mitte Brüsseli sabarakud.

Praegusel juhul ei ehita te Eestit eesti rahvale, vaid hoopis oma suletud loomuga kontrolliühiskonda – Brüsseli meelset võõrvalitsust, sest et kohaliku rahva olete te ju kõigist Eesti asjade otsustamistest kõrvale jätnud ja ära põlanud ning eemale tõrjunud.

Meil on veel nimepoolest Eesti Vabariik, aga tegelikult on see ainult teie enda peades vabariik, mitte aga kogu Eesti rahva vabariik, mille taassündi me omal ajal kõik koos ootasime ja nägime (siis kui inimestel oli veel lootus paremale elule ja tulevikule ning eelkõige vabadusele). See oli täpselt siis, kui me veel tundsime ühtekuuluvust, mitte nagu praegu, kus inimesi liigitatakse vaktsineerituteks ja vaktsineerimata lamemaalasteks!

Te ju mõistate ise ka, et see kõik on vale, aga te ei julge ja ei taha sellele pidurit tõmmata ning olla aus, tunnistada oma vigu ja võtta tehtud kahjude eest vastutust sest, et teie enda isiklikud põhjused on need, mis ei luba enam olukorrale reaalset-positiivset muutust!

Olgu see siis õhtul kapi taga teki all, hommikul jalgrattaga tööle sõites, Maxima toidupoes piimaleti ääres hapukoort otsides või oma maja liftiga kuuendale korrusele sõites, mõtled naabrimuti koera junnide peale, milledele astusid hommikuses kastemärjas rohus ja seda kõrvuti betoonmüüritistena kõrguvate majade vahel, siis ikkagi tundub, et see kõik on ulme ja ei toimu päriselt… aga ometi sunnitakse meid vägisi vaktsineerima millegi sellisega, mis on tervisele väga ohtlik ja mida enamus inimesi ei vajagi.

Oled täna endiselt seal, kus kõrgkultuurilis-haljastus on sulandunud getolike graffitite hüüdlausete – “Vasja bõl zdes” ja “Nahhui” vahel ning sulle meenub paratamatult ENSV ja Tallinna vanalinna majadele omal ajal soditud “Haiguste ravi – kontrollitud..!” ning seda kõike kaunist ilu nautides ja suurte majade vahel justkui ettevaatlikult lookleval pisikesel mururibal kõndides saad taas tõdeda, et “kõik on ju näiliselt hästi veel”, aga kauaks?

Elus esimest korda tunned, et su oma riik võib olla sinu vaimsele ja füüsilisele tervisele ohtlik ning mitte keegi ei võta vastutust, kui peaks juhtuma halvim! Samaaegselt kui nägid koerasitta oma vasaku jala tennise siledaks kulunud tallalt sulle jõhkralt vastu vaatamas, siis meenusid sulle tänu sellele ka sinu uutest kõrvaklappidest eile õhtul kuulatud ja nüüd tiba tobedalt kummitama jäänud Singer Vingeri laulusõnad: massikommunikatsioon, kaunis-kauge informatsioon…

Ei, ilus on ja veel ilusamaks läheb aga kas ka päriselt? Väga ei usu enam sellisesse ilusasse, pigem tundub nagu teekond põrgusse…

Uute Uudiste lugeja