Lugeja küsib: kelle huve esindab nn sõltumatu väljaanne Estonian World?

Lugeja kirjutab,
- Updated
©Kuvatõmmis
Estonian World logo

UU saabunud meilis kirjutab meile lugeja Ühendkuningriikidest. Olen britt, abielus kauni eesti naisega ja me elame Šotimaal Edinburgh’s.

Olen Suurbritannia Iseseisvuspartei UKIPi ja Brexiti toetaja nin jälgin huviga EKRE tegevust, kuid oma kehva eesti keele oskuse tõttu olen sunnitud lugema Eestis avaldatavaid inglise keelseid uudiseid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Olles lugenud viimase 48-tunni jooksul viite-kuute EKRE-vastast artiklit Estonian World `s, saatsin kirja Silver Tamburile, et temaga veidi argumenteerida ning esitada talle küsimusi tema portaali poliitilise agenda kohta.

Paraku teatas ta avalikult, et Estonian World’i toimetus on võtnud vastu otsuse??? (kelle nimel ja mis õigusega), et EKRE tegevus on vastuolus Eesti põhiseadusega ja seega on Estonian Worldil õigus avaldada EKRE kohta negatiivseid artikleid. Seda hoolimata sellest, et Tamburi väitel on Estonian World apoliitiline ja kallutamata portaal.

Lisaks väitis Tambur ülbelt, et EKRE valimistulemus oli „kõigest 18%“ ja kui ma viitasin sellele, et tegemist on ligi 100 000 eestlase häälega, mis on 10% kogu rahvastikust, muutus ta väga õigustavaks ega lasknud mul enam suurt midagi öelda. Väga halb suhtekorraldus!

Mind solvab tugevasti härra Tamburi poliitiline kallutatus, mida ta ülima arrogantsusega esitleb! Kuid mis õigusega, kelle mandaadiga ta seda teeb arvestades, kui populaarne on see portaal väljaspool Eestit ning eesti keelt mittekõnelejate hulgas. Ja muidugi ka hetkel toimuva tundliku poliitilise debati tõttu.

Tervitades,

Matt Jackson, Edinburgh

ÕIENDUS!  Toimetus vabandab, et eksikombel sattus Estonian World illustratsiooni asemel alguses üles teise väljaande Estonian World Review pilt, segadus tulenes sarnastest nimedest, kuid Estonian World Review on vastupidiselt Estonian Worldile tasakaalustatud ja erapooletu väljaanne, mis esindab ka rahvuslaste ja konservatiivide  seisukohti.

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused