Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Lugeja: “Miks saavad eestlased kogu selle liberaalse saasta enda kraesse? Minge homolipuga Koplisse, Maardusse, Lasnamäele!”

-
08.06.2024
Selliseid ei oodata ühtegi traditsioonilisse ühiskonda.
© Scanoix

Homoaktivistide provokatsioon Tartus on Eesti ühiskonnas taas lõhet süvendanud ning avalikkuses võtavad sõna nii nende toetajad kui vastased. Üks kommentaator aga küsib lihtsalt, et miks sajavad “uusväärtused” kaela ainult eestlastele, samas kui kolmesajatuhandelist vene kogukonda, kus “tõ, pederast!” on suurim solvang, keegi nendega eriti ei uputa.

“Kusagil kirjutati, et sakslased olevat soovitanud palestiinlasi toetavatel homodel minna vikerkaarelipuga Gazasse, kus nad selle plaguga ei elaks tundigi. Eks Eestis ole sama: kui mõni neist Tartu liputajatest läheks Lasnamäe tahaotsa, Maardusse või Koplisse, siis kaob tal see lipp varsti põue või on vikerkaarevärvilised silmaalused nädalaks ajaks kindlustatud. See Jens Jaanimägi võiks minna Tartus sinna, kus elavad endised vene armee praporštšikud ja proovida neile kätt püksi ajada.

Eestlasele ronitakse vikerkaarelipuga lausa näkku ja kui veidigi vastu anda, tehakse tast kriminaal – aga minge maikas vene sõjaväepensionäri või pisut vodkat rüübanud slaavi mehepoja juurde ja rääkige temale geiõigustest. Kui rääkijat lausa tilgutite alla ei lööda, siis ei lähe ka politseinik konflikti lahendama ning vaevalt sellest ka meediakära tõuseb – on keegi kuulnud, et venelasi on ajakirjanduses risti löödud sellepärast, et nad on musta neegriks nimetanud või homot pederastiks? Eestlasest on selle peale kohe ainult märg liberaalne laik järel.

Varsti tuleb nagunii mingi järjekordne homoüritus. Neljatähekamp, ärge varjake ennast Vabaduse väljakul, minge ikka otse Maardusse, Koplisse või Lasnamäele ja andke seal oma sõnum “mitmekesisusest” ja “võrdsetest õigustest” edasi, astuge ka läbi moslemite pesapaigast, mis pidavat kuskil Lasnamäel olema, ning tantsigu teie ees lesbitüdrukud, kes kiljuvad “Minu keha, minu otsus!”

Vaat sellele “geipraidile” ma tuleks. Pealtvaatajaks.”

Allikas: sotsiaalmeedia