Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tänasele valitsusele sobib paremini riik, kus pole eestlasi ja taevas on kogu aeg vikerkaar

-
17.08.2021
Tallinna lauluväljak võib peagi tühjaks jääda, sest pole eestlasi, kes sinna laulma ja tantsima läheks.
© UU

“Kahjuks ei saa tänast lugu kuidagi kirjutada ei vaimukalt ega ka rõõmsameelselt sest, et… juhtusin nimelt täna juhuslikult Youtube vahendusel nägema 1988. aastal lauluväljakul Mikk Mikiveri poolt peetud kõnet.

Kui aus olla, siis võttis see ka mingisugusel suurel mehel pisara silma ja seda mitte õnnest või rõõmust, vaid selle pärast, et see oli nii ehe ja aus. Silm läks märjaks just sellel põhjusel, et mitte midagi sellist, mis ma nägin selles videos, ei ole enam tänases Eestis säilinud ega alles jäänud – kogu Eesti inimeste vabadus on maha müüdud mõttetu “ninni-nänni” eest ja seda oma välismaistele bossidele!

Kui mõni inimene tahab väita, et me oleme täna vabad, siis ta eksib kahjuks sügavalt! Millest me vabad oleme? Kõik see, mis oli Eestis nõukaajal, on tänu Reformierakonna ja Keskerakonna poliitikutele vaikselt, aga kindlal sammul tagasi hakanud tulema ja mingit suurt erinevust enam Euroopa Liidu ja Nõukogude Liidu vahel pole!

Me ei ole enam omal maal oma riigi asjade eest otsustajad, vaid otsused ja käsud tulevad meie väärastunud globalistide valitsusele Euroopa Liidust. Täna on hästi näha, kuhu me selles liidus suundumas oleme, kui toimub planeeritult ühiskonna lõhestamine, mille on heaks kiitnud ka praegune president ning vikerkaarelipp on saamas teiseks lipuks Eesti sini-must-valge järel.

Mina selliseid arenguid ei taha ja võimalik, et ka sina ja sina ei taha, aga näed, nemad tahavad – nad tahavad, et Eesti inimesed ei saaks Eesti asjades kaasa rääkida, et me ei saaks oma sõna sekka öelda rahvahääletusena presidendi otsevalimisel, nad tahavad, et me laseks enda ja oma laste peal katsetada eksperimentaal-“vaktsiinisid”. Ja kui selle vaktsiini pärast surevadki inimesed maha, siis ei ole sellest midagi ju halvasti ja “ega see ei olnudki ju vaktsiinist” – olid lihtsalt kaasuvad haigused ja nõrk tervis.

Tahaks küsida praeguselt valitsuselt, et kas te vihkate oma riigi kodanikke? Ma tean, et te kardate meid, aga miks te sedasi käitute ja toimetate? Palun lõpetage vaktsineerimise sundimine, jätke inimestele päriselt vaba valik, mitte selline valik, kus on võimalik valida ainult vaktsiinisüst ja lõpetage need alusetud piirangud ning vaktsiinipassi jama! Te üritate väita, et enam ei ole kohane öelda “neeger”, aga ise soovite inimesi liigitada ja jagada klassidesse, kas see pole siis diskrimineerimine? Sellisel juhul, millal tulevad koonduslaagrid mittevaktsineeritutele ja riskigrupi inimestele, et kaitsta vaktsineerituid?

Te ütlete, et te usaldate teadust, siis soovitan teil usaldada ikka päris teadust ja kuulata kas või algatuseks, mis juttu räägib kõrgelt hinnatud ja mitmete preemiatega pärjatud Vladimir Zelenko, kes oli muuseas ka USA presidendi Donald Trumpi raviarst!

Kas meie viroloogidel, doktoritel, professoritel, kes on laboris ühest ampullist teise midagi valanud, on ette näidata mõned Nobeli preemiad või muid ülemaailmselt tunnustatud auhindu? Tõenäoliselt mitte, siis miks te eirate päris teadust ja ei taha kuulata mida on öelda tőeliselt targal mehel kes on ravinud tuhandeid inimesi sellest teie palju promotud “uuest moehaigusest” – covidist?

Siin üks vaatamist väärt video milles dr Zelenko räägib Iisraeli poliitikutele ja tervise ministrile käesolevatest Covidi vaktsiinidest ja muust asjaga seonduvast lähemal.

Teine asjalik video, mida samuti vaadata võiksite, on Stew Peters Show, kus samuti on saate külaliseks Vladimir Zelenko.

Dr. Zelenko videote puhul ei saa mitte keegi väita, et tegemist on vandenõuteooria või mingite lamemaalaste jutuga, küll aga on meil kõigil sealt midagi õppida!

Mis aga puutub Mikk Mikiveri kõnet, siis mind see liigutas ja ajendas tegelikult ka seda tänast lugu kirjutama. Mikk Mikiveri kõnet ja seda, mis toimus lauluväljakul 1988. aastal, peaks näitama täna meeldetuletuseks kõigile neile poliitikutele, kes on meid maha müünud ja unustanud oma algsed juured. Ka nende presidendiproua peaks seda kindlasti vaatama, et mida tähendas omal ajal olla Eestlane, mis oli ühtekuuluvus ja usk, lootus ning kodumaa armastus – siis, kui me ei olnud veel müüdavad!

Mäletate, kui Eesti sai oma raha ehk võrratult ilusa Eesti Krooni – siis ka selle suutsite te ära rikkuda ja ära kaotada. Võttes arvesse kõike üleval pool kirjutatut – mis tundega peaksime me minema tänasele laulupeole, mis on justkui Eesti inimeste mõnitamine?

Vaadake seal valitsuses sügavalt enda sisse ja mõelge sellele, et kes te tegelikult olete ja mida te tahate, ning kui te leiate, et kõik on praegu väga hästi/õigesti, siis parem loobuge üldse poliitikast – see amet ei ole sellisel juhul teile, minge parem mõnda sellisesse riiki, kus ei ole Eestlasi ja kus taevalaotust katab ööpäevaringselt vikerkaar!”

Uute Uudiste lugeja