Marrakechis antakse avapauk suuremat sorti ülemaailmsele verevalamisele

Arvamus,
©Reuters/Scanpix
Rändelepe reaalsuses: meie kohustume, nemad tulistavad.

Kõlab räigelt? Aga kui toimuvat mõistusega läbi vaagida, siis ega ÜRO rändelepe millegi muuni kui kõrilõikamisteni viia ei saagi!

Tegelikult käib jutt ju kümnetest ja sadadest miljonitest, mis pannakse liikuma, kui selgub, millised tohutud kohustused vastuvõtuks sihtriikidele pannakse. Praegu arvatakse, et Aafrikast on lähitulevikus teele asumas 200 miljonit ja Marrakechi lepe paneb rändeprotsessid ainult kiirenema, sest see on soodustav, mitte takistav.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ja kuhu minnakse? Eks ikka arenenud maailma osadesse – Euroopasse, USA-sse, Kanadasse, Austraaliasse, Uus-Meremaale, kus põliselanikud on väärtusi loonud ja mida tulijad tarbima tõttavad. Kusagil maailmas pole massimigratsioon kaasa tootnud tuntava tootlikkuse kasvu, mis kompenseeriks ka jõude elama jääva massi kulud. Ja seda massi tuleb oi kui palju!

Esimeseks tulemuseks saab heaoluühiskonna võimaluste ja vahendite ammendumine – juba praegu tõstavad paljud riigid makse, et migrantide vastuvõtmisega toime tulla, sealhulgas ka Rootsi ja Soome. Varem või hiljem hakkab see mõjuma põlisrahva ja kodanike elatustasemele, mis hakkab langema ja tekitab kohe kindlasti viha sisserändajate vastu. Marru lähevad ka migrandid, kes teavad, et varasemad tulijad said suuri toetusi, aga nüüd riik enam ei suutvat seda pakkuda – mis see siis olgu, võtke seinast, mitte ärge varjake seda seal!

Migrandid pole sarnane mass, vaid vastuolude kuhjum

Kõik see toimub juba praegu, kui rändekriis on Euroopasse toonud kõigest 3-5 miljonit migranti, aga iga lisanduva miljoniga see võimendub. Migratsiooni halvad küljed on juba tänases Euroopas eriti nähtavad, sest sisserändajad on kaasa toonud kuritegevuse kasvu, terrorismi, olme- ja kultuurikonfliktid. Integreerumine ja sõbralik kooseksisteerimine võib toimuda ainult sallivuslaste märgades unenägudes, sest tegelikult toimub pigem kultuuride kokkupõrge, ennekõike Araabia, Aafrika ja Euroopa vahel. Erinev on ju kõik – religioon, kombed, mentaliteet, tavad, arusaamad maailma toimimisest ja nii edasi.

Konflikti ärajäämine on lihtsalt võimatu! Selles on tohutu süü ka Lääne liberalismil, kes ei luba migrantidel isegi integreeruda normaalse püüdlikkuse ja vastutustunde kaudu – ei, neid poputatakse, nende huvid seatakse esiplaanil, neid kaitstakse ka siis, kui seda pole vaja, diskrimineerimine mõeldakse välja. Nii kasvatatakse ka muidu toredast migrandist nõudlik, pretensioonikas ja agressiivne koletis.

Palju räägitakse Euroopas pead tõstvast ksenofoobiast, rassismist ja paremäärmuslusest. Jah, see on nii, kõik need “pahad nähtused” koguvad hoogu ja tugevnevad, ning see ongi loomulik – kui manner ujutatakse üle migrantide rohutirtsuparvega, siis ei saagi muud tekkida, kui ksenofoobia ehk võõraviha tõus, sest võõrad inimesed ise tekitavad selle. Rassism ja ksenofoobia ongi loomulikud nähtused vastureaktsioonina võõrapärase pealesurumisele – need ei teki lihtsalt “halbadest inimestest”!

Kõrilõikajaid tuleb hulgi kokku

Isegi kui vasakliberaalidel õnnestub eurooplased allaheitlikuks ja migrantide ees lömitavaks muuta, ei saa Euroopas rahu olema, sest ka kogu saabuv mass on vastuoluline. Selles on türklasi, kes on lepitamatult tülis armeenlaste ja kurdidega; tulevad šii-iidi ja sunniidi moslemid, kes on harjunud üksteist usuvastuolude tõttu veristama; saabuvad Rwanda tutsid ja neid massiliselt hävitanud hutud; venelased ja ukrainlased; serblased ja albaanlased; uut kodumaad otsivad Sri Lanka tamilid ja nende põlisvaenlased singalid; Euroopas kohtuvad isegi Afganistani, Iraagi ja Süüria kodusõja osapooled (nagu hiljuti Berliinis ISIS-e pühasõdalane ja tema jeziiditarist seksiorjatar). Kas tõesti loodavad sallivuslased, et kõigist neist saab siin üks ühtne ja sõbralik suur pere? Kasutagem selle kohta internatsionaalset vastust “bullshit”!

Tõelised konfliktid hakkavad Euroopas toimuma ka kõige lihtsamal olmetasandil, mis tekivad liiga erinevate kultuuride kokkupuutel. Kindlasti tuleb suureks probleemiks sealiha kasutamine, mida eurooplased hindavad, juudid ja eriti moslemid aga roojaseks peavad; moslemid tahavad oma halal-liha rituaalsel kombel veristada, aga mida teevad siis liberaalse ühiskonna veganid? Kui kaua peavad feministid vastu islami burkade maailmas? Kui kaua julgevad moslemi ülekaaluga linnas käsikäes käia kaks lesbilist?

Selliseid konfliktiallikaid on pagulastega üleujutatud multikultuurses maailmas tulemas tohutult ja need kasvavad kiiresti üle verevalamiseks. Eurooplased võib repressioonidega muuta sallivuslasteks, aga teiste kultuuride rahvast nendeks ei muuda. Inimkond, kes üksteist aina kallistab, palavalt armastab ja “õnnetutele” kõik ära annab, on rumal fantaasia. Ilmselt langevad just sallivuslased sallimatute esimesteks ohvriteks. Mingi hetkel saab inimestel sellest ebaturvalisest maailmast kõrini ja nad kas põgenevad kuhugi mujale, või valavad raevu välja vastupanuliikumistes, mis viib paratamatult vägivallani. See aeg seisab Lääne-Euroopal juba varsti ees – Prantsusmaal ennustatakse üha enam kodusõda prantslaste ja moslemite vahel, küsimus on selles, kumb enne päästikule vajutab.

Rändeleppe koostajad tahavad vastuolud tsensuuriga keelata

Ilmselt arvavad paljud, et see jutt on jama. Aga ei, seda teavad juba ette ka rändeleppe koostajad – miks muidu on selles ranged nõuded, et sihtriikides tuleb summutada igasugune kriitika immigratsiooni küsimustes ja selle eest ka karistada? Lisaks nõutakse migrantide kultuuri vägivaldset omandamist põlisrahvaste poolt, neile endile aga kõiki õigusi. Jah, need globalistid teavad, et massiimmigratsioon leiab põlisrahvaste seas algul mõistmist, siis tüdimust, edasi vastumeelsust, siis nördimust ja lõpuks viha, mis võib kasvada ülestõusuks. Kõik see toimub vastavalt sellele, kui palju migrante on juba saabunud ja kui palju nad on juba ühiskonda üle võtta jõudnud. Vastupanu üritatakse ära hoida seni, kuni selleks on juba hilja.

Põliseurooplaste vastupanu mahasurumine on ainult pool muret – kui konservatiivsed jõud võitlusega hiljaks jäävad, surutakse põlisrahvad maha veel enne, kui nad jõuavad näiteks moslemitega relvade peale minna. Kindlasti aga ei jää tulemata suurem veristamine aafriklaste ja araablaste (Saksamaal on juba juhtunud), samuti mitmete teiste migrantide kogukondade vahel, ja siis upub Euroopa juba migrantide verre. Ja siis saabub hetk, mida globalistid on oodanud – Macroni Euroopa armee lööb mandril korra majja ja kehtestab uue totalitaarse korra, kus kõik on rangelt kontrollitud, nagu “Näljamängudes”. Ja võimu juures loodavad kindlasti olla Juncker, Merkel, Macron, Verhofstadt ja teised globalistid. Nende võim püsib täpselt seni kaua, kui maadligi surutud multikultuursel – selleks ajaks juba ühekultuursel massil – kannatus katkeb, ja nad võimult pühitakse.

Tegelikult on tükk maad usutavam, et Macronil sel ajal võimu enam ei ole, islam on selle üle võtnud, ja Euroopas toimub eurooplastel kontidel lihtsalt suurem migrantide omavaheline verevalamine. Kõige parem ja ainus lootustandev variant aga on see, kui rahvuskonservatiivid Euroopas demokraatlikult võimu üle võtavad ja rände Vanasse maailma lihtsalt lõpetavad, kasvõi jõuga.

Kui keegi peab seda arvamust rumalaks fantaasiaks, siis nimetage kasvõi üksainus impeerium, kus rahvaste segamise tagajärjel tekkis pikk rahuaeg sõbralike inimestega.

Loe lisaks: Belgia poliitik: sisserändajate vägivald Lääne linnatänavatel viib etnilise kodusõjani, sest ka eurooplased haaravad varsti relvad.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused