Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Andres Raid: Covid 19, Colin Powell ja Merkeli-kriitik Julian Reichelt – mis on neil ühist?

-
19.10.2021
Ajakirjanik Andres Raid.
© Uued Uudised

Täna ilmus The Washington Postis nelja tähe kindrali Colin L. Powelli viimane intervjuu. Tänaseks on Powell varjude riigis, Hadese külaline, manalamees, kuidas soovite. Selles viimases Bob Woodwardile antud intervjuus intervjuus on sõjamees endiselt võitluslik, ehkki on teadlik oma peatsest lõpust siin ilmas ja teatab täiesti tõsiselt, et pole vaja nii väga kurvastada. Vana sõjamehe võitlus vähi ja kiirelt progresseeruva Parkinsoniga ei toonud seekord võitu ja mees vandus alla.

Antud juhul on see aga meie tänase päeva kontekstis üsna huvitav hoopis muu tõttu. Meie ajakirjanduses sai hoopis teada, et kindrali viis teise ilma – no kes arvab ära!? Muidugi COVID! Me tõime ära vaid faktid, eks järeldused võib igaüks ise teha.

Üks asi tänasest pressist veel – ERR-ist sai lugeda, kuidas Merkeli-kriitiline Bildi toimetaja ametist priiks sai. Mis seal siis imelikku on, kuid siiski… Hiljaaegu ilmus siinsamas Uutes Uudistes artikkel sellest samast Julian Reicheltist ja ta ei kritiseerinud mitte niivõrd Merkelit, vaid valesid pandeemiaga seonduva ümber – värskendame mälu.

Selles valguses tahaks küsida, et kas ikka ERR-i portaalis ära toodud põhjus oli ikka see tegelik vallandamise ajend ja põhjus?!“

Andres Raid, ajakirjanik