Martin Helme: minu sõnum on endine – me ei ole mitte vaktsineerimisvastased, vaid vabaduse pooldajad

Repliik,
©UU
Martin Helme

EKRE esimees Martin Helme ütleb sotsiaalmeediapostituses, et erakond pole vaktsineerimisvastasel positsioonil, kuid liikvel on delfilik versioon tema tegelikult öeldust.

“Minu eilne sõnum meeleavaldusel oli väga selgelt kooskõlas ürituse pealkirjaga: me ei ole mitte vaktsineerimisvastased, vaid vabaduse pooldajad. Nii lihtne ongi. Pole mõtet uskuda või isegi lugeda meie vastaste “tõlget” sellest, mida ma ütlen või arvan.

Lahkujate kohta jagan aga erakonna aseesimehe Jaak Madisoni seisukohta. Mul on kahju, kui inimesed lähevad ära, samas, kui erakonna liikmed usuvad Delfi versiooni meie sõnumist rohkem kui erakonna enda selgeid sõnumeid, siis ilmselt ongi kas kogu aeg piinlik või ollakse väga ebasiirad oma tegemistes oldud päris pikka aega. Ahjaa: maha Kaja Kallase valitsus! Igatahes!”

Jaak Madison: „Mulle ei meeldi inimesed, kellele sobib ehtida end teiste sulgedega ajaks, kui see on neile kasulik“

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused