Piirangute kehtestamine valimiste järgselt näitab, et valitsuse koroonapoliitikat ei saa tõsiselt võtta

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Valitsuse liikmed

Kui vaagida PortoRollo valitsuse tegemisi, siis jääb mulje, nagu koroonaviirus oleks kokkuleppel valitsusega lasknud valimised rahulikult ära pidada ja siis jälle hambaid näitama asunud.

Kohalikud valimised, kus peamiseks võitlustandriks oli Tallinn ja Keskerakonna võimult tõrjumine, toimusid pühapäeval, ning teisipäeval leppis valitsus kokku uutes kontrollmeetmetes ja toetustes. Täiendavad kontrollmeetmed kehtestatakse ajutiselt esmaspäevast, 25. oktoobrist kuni uue aasta 10. jaanuarini, teatas valitsuse pressiesindaja.

Seega arvas Kaja Kallase valitsus, et kõigepealt tuleb valimised läbi viia ja alles siis piirangud kehtestada – muidu võivad vihased kodanikud korruptsioonikoalitsiooni häältest ilma jätta. Kui see oht on möödas, tulevad ka piirangud.

Sama oli veebruaris Tartu maratoniga, kus pidi osalema president Kaljulaid, ning seetõttu hakkasid osavõtupiirangud kehtima päev pärast maratoni, aga enne tõrvikurongkäiku. Valitsuse absurdsed piirangud: ühel päeval tulevad suusamaratonile tuhanded üle ilma kokku, järgmisel päeval enam ei tohi kodumaa sünnipäevagi pidada

Praegu pole veel selge, kas laupäevaks planeeritud suurt rahvameeleavaldust ka kuidagi koroonameetmetega piirata üritatakse.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused