Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Piirangute kehtestamine valimiste järgselt näitab, et valitsuse koroonapoliitikat ei saa tõsiselt võtta

-
20.10.2021
Poliitbroilerid, autorollotajad, aknatihendajad… ühesõnaga, Kaja Kallase valitsus tavaline koosseis.
© Uued Uudised

Kui vaagida PortoRollo valitsuse tegemisi, siis jääb mulje, nagu koroonaviirus oleks kokkuleppel valitsusega lasknud valimised rahulikult ära pidada ja siis jälle hambaid näitama asunud.

Kohalikud valimised, kus peamiseks võitlustandriks oli Tallinn ja Keskerakonna võimult tõrjumine, toimusid pühapäeval, ning teisipäeval leppis valitsus kokku uutes kontrollmeetmetes ja toetustes. Täiendavad kontrollmeetmed kehtestatakse ajutiselt esmaspäevast, 25. oktoobrist kuni uue aasta 10. jaanuarini, teatas valitsuse pressiesindaja.

Seega arvas Kaja Kallase valitsus, et kõigepealt tuleb valimised läbi viia ja alles siis piirangud kehtestada – muidu võivad vihased kodanikud korruptsioonikoalitsiooni häältest ilma jätta. Kui see oht on möödas, tulevad ka piirangud.

Sama oli veebruaris Tartu maratoniga, kus pidi osalema president Kaljulaid, ning seetõttu hakkasid osavõtupiirangud kehtima päev pärast maratoni, aga enne tõrvikurongkäiku. Valitsuse absurdsed piirangud: ühel päeval tulevad suusamaratonile tuhanded üle ilma kokku, järgmisel päeval enam ei tohi kodumaa sünnipäevagi pidada

Praegu pole veel selge, kas laupäevaks planeeritud suurt rahvameeleavaldust ka kuidagi koroonameetmetega piirata üritatakse.