Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Sotside “kompetentne valitsus” tähendab töötamist pommiähvarduse tõttu suletud Riigikoguta

-
08.06.2022
Henn Põlluaas hoiatab oma raamatus sotside kui uue Interrinde naasmise eest. Pilt on illustratiivne.
© UU

Sotsid ei oska oma sõnumeid kuidagi ajastada, võttes näiteks allkirjad lastetoetuste eelnõu alt tagasi lastekaitsepäeval, või siis rääkides kompetentsest valitsusest pärast noorsotsi pommiähvardust Toompeale.

“On Isamaa otsustada, kas Eesti läheb nendele vastu kompetentse valitsuse või lendtsirkusega, kirjutab SDE esimees Lauri Läänemets.” (ERR). Lendtsirkus aga väljendus hoopiski noorsotside juhi Eliis Lelovi pommiähvarduses Riigikogule, mida ei saa kuidagi juhuseks pidada, sest noormarksiste saadavad paljud Antifa-stiilis skandaalid.

Võiks küll loota, et Läänemets, kes on ise samuti noorsotse juhtinud, pidas lendtsirkuse all silmas sotside ja Reformierakonna liitu, aga ei tasu olla naiivne – kompetentseks peavad sotsid ennast. Iseasi, milles – revolutsioonide sooritamises?

Sotside “võimlemisrühmad” on aktiivselt tegutsenud nii Indrek Tarandi näol võõral meeleavaldusel kui ka homomiitingul, kus üks noorsotsitar äsas vastuprotestijale. Nii et lendtsirkus selle räigeimas vormis tuleb just sotside valitsedes – osales ju siseminister Katri Raik vahetult ka ise Tarandi provokatsioonis.

Loe ka Sotsid tõid Eesti poliitikasse vägivalla