Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Noorsots Eliis Lelov tegi Toompeale pommiähvarduse

-
05.06.2022
Üks noorsotside varasemaid meeme.
© UU

Riigikogu saadik Peeter Ernits räägib pühapäeval toimunud pommiähvardusest Toompeal, mille tegijaks osutus väidetavalt noorsotside pealik Eliis Lelov.

“Läksin pühapäeva pärastlõunal korraks tööle. Toompea loss oli inimtühi.  Äkki heliseb telefon. Julgestuspolitsei teatab, et Riigikogule tehti pommiähvardus ja loss suletakse.
“Kes see hull oli?”
Hetk hiljem kui olin seda küsinud taipasin, et sellisel hetkel ei oska sellisele küsimusele keegi vastata.

Seekord oli teisiti.
“Keegi sots,” kostus telefoni teisest otsast.
“Mida kuradit,”  muutusin veidi murelikuks.

“Raimond Kaljulaidi kabinet on minu omast vaid mõne meetri kaugusel” ütlesin julgestusele.
“Keegi noorsots.”

Nüüd muutusin ma tõsiselt murelikuks.  Noored sotsid käivad alatihti Raimondi  kabinetis. Astusin lossiõue. Esialgu oli vaikne. Õu oli sama inimtühi kui loss selle ümber. Lossi kohal tiirutas pahaendeliselt helikopter.

“Uued ajad on tulemas, “mõtlesin. ” Sotsid valmistuvad koalitsiooniläbirääkimisteks.” Selleks hetkeks oli teada, et pommiga ähvardaks polnud mingi tavasots, hoopis noorsotside pealik  Eliis Lelov isiklikult.”

Noorsotside kodulehe järgi on Eliis Lelov olnud noorsotside president 2022-2022, nüüd on selleks Õnne Paulus.

Eri aegadel on  Eesti noorsotse juhtinud palju tähtsaid tegelasi. Ametit pidanud Ardo Ojasalu, Peep Peterson, Rene Tammist, Jarno Laur, Jörgen Siil, Randel Länts jpt. Ja loomulikult ka sotsiaaldemokraatide tänane juht Lauri Läänemets, kes täna räägib EKRE osalusega valitsusest kui julgeolekuohust, samas kui tema noored tegelevad terrorismiga.

Sotsid alustasid juba enne Keskerakonna ministrite errusaatmist koalitsiooniläbirääkimisi Kaja Kallasega, kes oma esimesse valitsusse võttis värskelt krimisüüdistuse saanud Keskerakonna, nüüd aga kavatseb võtta marksistlikud terroristid SDE-st.

Pisut noorsotside tausta meedia järgi.

“Noorsotsid lähevad omavahel kohtusse. Partei viisaka juhivahetuse taustal toimub inetu sisesõda”, Delfi, 6. veebruar 2022

“Noorsotsid: aeg on narkootikumid dekriminaliseerida,” EPL, 26. juuni 2021

“Noorsotside valimismeened sattusid kriitikalaviini alla: nad on mõistuse täiesti kaotanud!” elu24/Postimees, 16. september 2021

Noorsotsid tahavad kohalike valimiste keskseks teemaks muuta LGBT agenda edastamise

Martin Helme: noorsotside pilt pole süütu nali, vaid vägivalla õhutamine ja otsene ähvardamine