Unustage haridus, oskused ja kogemused – töökoha tagab nüüd “õige” identiteet

Repliik,
- Updated
©UU
Sotsiaalministeeriumist on saanud omaette vürstiriik. Pilt on illustratiivne.

Sotsiaalministeerium tahab kantsleriks panna oma sugu muutnud inimese ja sellega seoses tekib küsimus, et kas tegu on juhusega – et leiti lihtsalt kompetentne inimene ja antakse talle võimalus.

Unustage ära – tegu on teadliku sammuga, mis peab olema märguandeks kõigile, milline on vasakliberaalse ALDE-valitsuse poliitika. Perepoliitika eest hakkavad vastutama inimesed, kes jäävad traditsioonilisest mees-naine-lapsed perest kaugele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsiaalministeerium ajab juba ammu igasugustele vähemustele suunatud poliitikat ja uus kantsler on selle jätkuks – tema isik ütleb selgelt ja otse ära, kelle huvides töötavad valitsus, kaks sotsiaalsfääri ministrit ja suur sotsiaalministeeriumi ametnikkond, keda on ära märgitud nimega “lesbimaffia”.

Sotsmin on kõige üleideologiseeritum ametkond, mis peaks justkui tavainimeste igapäevaelu probleemide lahendamise eest hoolitsema, kuid on muutunud neomaksistliku maailmavaate edastajaks. Projektid, raha ja aur lähevad selles ministeriumis mitte pensionäri, töötu või haige inimese, vaid seksuaalvähemuste, soomuutjate, rändlejate ja teiste “õnnetute” peale, kes seda seljatagust ära kasutades ennast igale poole agressiivselt sisse suruvad.

Uus valitsus taastab Reformierakonna kaadripoliitika, kus kõikvõimalikele ametikohtadele sätitakse paika “omad” ja kui kord võim taas käest libiseb, siis on ideoloogilist kantslerit eriti raske välja vahetada, sest ta “teistsugune” ja isegi kui ta on ebakompetentne, siis oleks see “vähemuse diskrimineerimine”.

PortoRollo valitsus teeb seda, mida tehakse kogu vasakliberaalses maailmas – ametikoha tagab “õige” identiteet, mitte kompetentsus.

KURIOOSUM: Perepoliitika eest vastutava sotsiaalministeeriumi kantsleriks pannakse transsooline Maarjo Mändmaa

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused