Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Unustage haridus, oskused ja kogemused – töökoha tagab nüüd “õige” identiteet

-
12.08.2021
Superministeerium – siin elab bürokraatia.
© UU

Sotsiaalministeerium tahab kantsleriks panna oma sugu muutnud inimese ja sellega seoses tekib küsimus, et kas tegu on juhusega – et leiti lihtsalt kompetentne inimene ja antakse talle võimalus.

Unustage ära – tegu on teadliku sammuga, mis peab olema märguandeks kõigile, milline on vasakliberaalse ALDE-valitsuse poliitika. Perepoliitika eest hakkavad vastutama inimesed, kes jäävad traditsioonilisest mees-naine-lapsed perest kaugele.

Sotsiaalministeerium ajab juba ammu igasugustele vähemustele suunatud poliitikat ja uus kantsler on selle jätkuks – tema isik ütleb selgelt ja otse ära, kelle huvides töötavad valitsus, kaks sotsiaalsfääri ministrit ja suur sotsiaalministeeriumi ametnikkond, keda on ära märgitud nimega “lesbimaffia”.

Sotsmin on kõige üleideologiseeritum ametkond, mis peaks justkui tavainimeste igapäevaelu probleemide lahendamise eest hoolitsema, kuid on muutunud neomaksistliku maailmavaate edastajaks. Projektid, raha ja aur lähevad selles ministeriumis mitte pensionäri, töötu või haige inimese, vaid seksuaalvähemuste, soomuutjate, rändlejate ja teiste “õnnetute” peale, kes seda seljatagust ära kasutades ennast igale poole agressiivselt sisse suruvad.

Uus valitsus taastab Reformierakonna kaadripoliitika, kus kõikvõimalikele ametikohtadele sätitakse paika “omad” ja kui kord võim taas käest libiseb, siis on ideoloogilist kantslerit eriti raske välja vahetada, sest ta “teistsugune” ja isegi kui ta on ebakompetentne, siis oleks see “vähemuse diskrimineerimine”.

PortoRollo valitsus teeb seda, mida tehakse kogu vasakliberaalses maailmas – ametikoha tagab “õige” identiteet, mitte kompetentsus.

KURIOOSUM: Perepoliitika eest vastutava sotsiaalministeeriumi kantsleriks pannakse transsooline Maarjo Mändmaa