Mis ühendab EKRE-t, muusik Brad Jurjensit ja Kaarli kirikut?

Kultuur,
©Rauno Vahtre
Brad Jurjens tõrvikurongkäigu järel esinemas.

Uued Uudised vahendavad poliitika vahele ka ennast EKRE-ga sidunud muusiku Brad Jurjensi (kodanikunimi Priit Jürjens) tegemisi.

Esimest korda Kaarli kiriku pikas ajaloos anti koguduse poolt luba kirikus sees drooniga filmida. Põhjuseks oli peamiselt USA-s resideeriva kitarristi ja EKRE liikme Brad Jurjensi uue muusikavideo võtted.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegemist on jõululauluga, mil nimeks “Kas kuulsite?” ja mis pärineb Bradi uuelt jõuluplaadilt “MMXIX”. Solistiks on tuntud Eesti laulja Marek Sadam ja oreli taga musitseerib Merit Männiste. “Kas kuulsite?” põhineb vanaaegsel Inglise jõululaulul “First Noel” ja sõnade autoriks Marek Sadam.

“Kui sõber kutsub laulma, siis lauldakse. Brad on väga südamlik ja hea inimene. Nii nagu paljud pealtnäha karmidel, tuksub temaski tegelikult väga suur ja ühiskondliku närviga süda. Tema peale võib kindel olla, pealegi on Bradi loomulik musikaalsus ilus,” rääkis Marek Sadam. “”First Noel” on originaalis tuntud üle maailma. Pannes seda laulu eesti keelde, jätsin alles põhisõnumi, üksühele tõlge poleks kuidagi kõlanud. Võimalik, et Bradi plaadil kuuldav on isegi veidi sügavam.”

Video valmis kompanii Pixover Media filmimehe Rauno Vahtre käe all.

Paarkümmend aastat USA-s tegutsenud ja hiljuti Eestisse naasnud muusik Priit Jürjens (artistinimega Brad Jurjens) liitus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga (EKRE) ja kandideerib kevadel Riigikokku.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused