Kas jätkuv tippkaadri puudus? RB Rail otsib uut juhatuse liiget

Majandus,
raudtee, elron, rong, transport, Rakvere raudtee perroon
©Uued Uudised
Võimalus, et Eesti raudteel jäävad sõitma vaid “punased porgandid”, on täiesti reaalne. Pilt on illustratiivne.

Rail Balticu raudteeprojekti koordineeriva RB Raili tühja juhatuseliikme koha täitmiseks pandi välja töökuulutus, ütlesid Arista Executive Searchi esindajad BNS-ile.

RB Raili uue juhatuse liikme ja finantsjuhi ülesandeks saab raudteeprojekti rahaasjade planeerimine ja haldamine. Kandidaatidelt nõutakse magistrikraadi, kogemust suurte taristuprojektide finantsjuhtimisel ja laitmatut mainet.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kandidatuuri esitamise tähtaeg on 4. juuni. Kandidaatide valimise eest vastutab firma Arista Executive Search.

RB Rail AS on Eesti, Läti ja Leedu ühisettevõte, mis on loodud selleks, et koordineerida Rail Balticu projekti elluviimist. RB Rail on Rail Balticu projekti keskne koordinaator.

Juba mõnda aega on Rail Balticus olnud tuntav kaadrivoolavus, mida paljud on seostanud tipptegelastega soovimatusega olla firmas vastutaja hetkel, kui projekt peaks umbe jooksma. Teiste seas on lahkunud RB Rail AS tegevjuht ja juhatuse esimees Timo Riihimäki, Rail Baltic Estonia tegevjuht ja ühisettevõtte nõukogu liige Riia Sillave ja RB Rail varasem tegevjuht Baiba Rubesa.

Töökuulutuse kaudu juhatuse liikme otsimine viitab sellele, et otsene huvi selle ametikoha vastu on leige. (BNS-UU)

Loe ka: Pereheitmine kurikuulsa trassi rajajate sülemis: järjekordne Rail Balticu juhtivtegelane astub tagasi

3 commentsOn Kas jätkuv tippkaadri puudus? RB Rail otsib uut juhatuse liiget

  • Avatar

    Loodan ja ka usun, et see hullumeelsus monstrumehitis jääb igavesti ehitamata !!

  • Avatar

    Selle peale oleks minu ema öelnud:”Tule taevas appi!”

  • Avatar

    Meil tuleb ju EL sisse sadade tuhandete kaupa “laitmatu reputatsioonga spetsialiste”. Ometi on nüüd siis avanenud ka neile kandideerida väärilisele kohale. Jääks huviga ootama!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused