Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Arst nendib: soomuutjatest pole keegi õnnelikumaks saanud

-
21.09.2021
Kes nad on? “Uhkuse paraad” Kiievis.
© Scanpix

Kaasaegsete rumaluste seas on praegu üks aktiivsemalt levivaid soo vahetamine, ja seda eriti noorte tüdrukute seas. Kas ja mida on liberaalne ühiskond valesti teinud?

Miks on “vales kehas” ennekõike neiud? “Tšehhi Brno haigla statistika kohaselt puudutab 90% juhtumitest tüdrukuid. /…/ Ühendkuningriigis on tõusnud soovahetust soovivate tüdrukute osakaal 4400%. Kõige rohkem on nende hulgas autistlike tunnustega tüdrukuid,“ kirjutas J.K. Rowling möödunud aastal,” vahendab Remix News.

Ilmselt pole asi mitte selles, et tüdrukud on sagedamini vales kehas, vaid selles, et juba lapsest saati tapab radikaalfeministlik propaganda neis naiselikkuse, hävitab loomuliku identiteedi ja paneb uut otsima. Just vasakliberaalsed rühmitused õhutavad neid üha enam ennast kellekski teiseks mõtlema.

Tagajärjed pole aga sellised, nagu oodati ja loodeti. Õhtuleht vahendab: “Soovahetajatega tegelev doktor Maie Väli: minu juures on käinud 186 transsoolist. /…/ Keegi neist pole õnnelikumaks saanud. /…/ Kaks Väli patsienti on hakanud soovahetust kahetsema. /…/ „Soovahetuse tulemused on kesised ja selle otsuse üle võiks isegi rohkem järele mõelda,“ ütleb Väli.

Tundub lausa kuritegelik, et LGBT-s on omad “spetsialistid”, kes annavad “nõu”, sest soovituse sisu on juba ette teada: leia oma “õige mina”. Sama kuritegelik on see, et laste vanemaid üritatakse üha rohkem noorte otsustest kõrvale jätta, need aga pole tavaliselt eriti mõistuslikud. Väga paljud noored on täiskasvanuks saades tunnistanud, et vanemate kunagine õpetus, mida nad enda ellu sekkuvaks pidasid ja vihaselt vastustasid, oli siiski õige. Hormoonraviga tehtav soovahetus aga on pöördumatu.

Doktor Väli konstanteeringud on hoiatavad: “Soovahetust soovijaid tuleb üha juurde ja nad on järjest nooremad. Transsoolistel on raske leida tööd ja partnerit, soovahetusoperatsioonide eest tasumise järel ei pruugi olla leivarahagi. Kuigi soovahetuse tulemused on kesised, peab patsient saama siiski võimaluse proovida.”

Soolise identiteedi küsimus ja hilisem soovahetus tuleb muuta puhtakujuliselt meditsiini teemaks, ideoloogilised ühendused, ennekõike LGBTQ ja radikaalfeministid tuleb sellest kaugel hoida, sest nemad soodustavad õnnetumaks saamist.