Bolti maksuskandaal paljastab, et Eesti on täis Kolmandast maailmast võõrtöölisi

Eesti,
- Updated
©Erakogu
Pilt, mis ütleb toidukullerite kohta kõik.

“Idufirma” Bolt mängud toidukullerite maksudega on nüüdseks paljastatud, kuid samas on selgeks saanud ka valitsuse, ettevõtjate ja konkreetse “migratsioonipumba” Bolti rahvusriikluse-vastane poliitika.

Nii on Postimees oma loos ära toonud katkendid nende kohta, kes Bolti heaks töötavad ja see on tõesti internatsionaalne seltskond.

“Araabia Ühendemiraatidest pärit kuller on Bolti toidukullerina töötanud viis kuud. Küsimuse peale, kas ta teab, millised maksud tuleb tal Eestis töötades tasuda, laiutas ta käsi. Teatavasti ei ole Araabia Ühendemiraatides üksikisikul tulumaksukohustust.

Sri Lankalt pärit kuller on töötanud Eestis kaks aastat, tal on põhitöökoht hotellis ning lisaraha teenib ta Bolti kullerina. Palgaga on ta rahul ja lisas, et on deklareerinud Eesti riigile ka tulumaksu. Eesti maksusüsteemi kohta sai ta infot oma põhitöökohast hotellist.

Barcelonast pärit kuller kinnitas, et ka tema tasub riigile makse, ent ei osanud selgitada, milliseid nimelt ja kust ta maksukohustusest teada sai. Lisaks hakkas hispaanlasel korraga kiire ning tal polnud aega asja lähemalt selgitada.

Kasahstanist pärit kuller ei olnud samuti maksukohustusest teadlik. Selgituse peale kostis toiduvedaja hirmunult, et maksab interneti kaudu Boltile, ent ilmselt kõneles ta mingist muust maksust kui tulumaksust, mida ikka maksu- ja tolliametile tasutakse.

Ka kullerid Nigeeriast ja Egiptusest polnud maksukohustusest teadlikud ega soovinud sel teemal pikemalt vestelda.” (BNS-i vahendus).

Nagu näha, ei tööta Boltis-Woltis ainult üliõpilased, vaid inimesed, kes ongi siia tööle tulnud – järelikult on võõrtööjõu sissevedu olnud laialdane. Muide, kapo on aastaraamatus hoiatanud võõrkogukondade tekke eest, kes on igal pool maailmas loonud paralleelühiskonnad – ja miks peaks Eestiski teisiti minema, seda enam, et Reformierakonna valitsedes tõrjutakse eesti keel kõrgharidusest ja töökeskkonnast aktiivselt välja?

Bolti tööjõupoliitika on kuritegelik ja sellele on oma õnnistuse andnud ka rahvusriikluse-vaenulik Reformierakonna valitsus.

UU

Loe ka Võõrtööjõudu armastav Bolt skeemitab kulleriäris maksudega

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused