Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Homoteemat edendanud USA suursaadik saab Kaljulaidilt ordeni

-
06.08.2018
USA suursaadik James D. Melville oli demokraatliku partei agendat edendav diplomaat.
© U.S. Embassy Tallinn, Facebook

President Kersti Kaljulaid andis Eestile osutatud teenete eest USA lahkuvale suursaadikule James Desmond Melville’ile Maarjamaa Risti esimese klassi.

Maarjamaa Risti teenetemärki antakse presidendile ning kõrgeima klassi autasuna välismaalastele, kellel on erilisi teeneid Eesti ees. Millised olid siis eelmise suursaadiku nö erilised teened Eesti ees?

Et Melville’I näol oli tegemist demokraatliku partei ja Obama agendat edendava diplomaadiga, annab muu hulgas tunnistust asjaolu, et selle aasta maikuus tõmbas Melville USA Tallinna saatkonna ees uhkusega masti LGBT-kogukonna vikerkaarevärvilise lipu, et tähistada üleilmset homofoobiavastast päeva. Homoteema on tähtsal kohal just demokraatliku partei agendas.

Kas jälle vale orden valele mehele? Vahest juhtub, kuid isamaalise ja konservatiivse taustaga Kaljulaidi puhul kipub selline muster aina enam korduma. Vahepeal sai temalt aumärgi ka Itaalia president, kes tuntud globalistina kimbutas oma riigi immigratsioonivastaseid poliitikuid.

Positiivne on aga kogu loo juures see, et Eestis saab varsti USA suursaadiku, kes astub ühte jalga USA Trumpi administratsiooni poliitikaga, mitte ei tööta sellele vastu. Ja Trump on libaisamaalaste meelhärmiks geiagenda propageerimise vastu.

Seotud lood: REPLIIK: Miks USA suursaadik Eestis tegelikult ametist lahkub