Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

MEEDIAVALVUR: eestlaste lapsed, milleks neid Eestile üldse vaja?

-
13.02.2024

ETV on juba ammu muutunud riiklikuks propagandakanaliks, kus eestlastele surutakse peale vene keelt, homoseksualismi, feminismi, multikultit ja estofoobiat. Nii ka täna.

Võiks ikka vältida olukordi, kus rääkides eestlaste põhiseaduses kinnitatud õigusest kesta rahvusena ja säilitada oma keelt ja kultuuri, hakkavad teiste rahvuste esindajad otse vihjama sellele, et hääbuvaid eestlasi võiks ju vahetada välja juurdevoolavate migrantide vastu. Mul oli venelasena piinlik kuulda, kuidas tänases ETV saates Impulss tegi seda oma puises riigikeeles kaassaatejuht Uljana Kuzmina. See ei olnud kena.

Üks saatekülalistest Nika Kalantar, kes on tuntud oma agressiivsete feministlike vaadete poolest, väljendas laste suhtes sellist võõrastust, et kunagine rahvastikuministri kaasvõitleja Lea Danilson-Järg küsis Kalantari käest, et te ikka olete õnnelik, et sündisite? Mille peale vastas feminist, et vahel ei ole.

Siit mõte, et mingisuguse vaimse nihkega inimesed ei peaks arutlema ülejäänud rahva eksistentsiaalsete probleemide üle. Kalantar deklareeris täielikku valet ja jama, nagu survestaks meie ühiskond naisi, et nad sünnitaksid lapsi. Ise ta pidas küll sellisele tema poolt genereeritud „survele“ vastu. Ja rääkides oma sugulastest ja sõbrannadest, kes olevat küsinud tema käest, et millal sa lapsi saad, et lapsukesed on ju nii armsad ja ilusad, kommenteeris Kalantar seda nii, et küsiks vastu – huvitav, miks te tahate neid ilusaid lapsukesi, ah? No et kahtlane…

Sellise nürimeelsuseni võib jõuda ikka vaid olematu intelligentsiga inimene.

Nähes aga positiivset paljulapselist ema Mailis Repsi, kes lõbusalt tögas, et kohus teeb praegu kindlaks, kas lapsed tohivad ministri autoga sõita, nii mõnelgi tuli eluisu tagasi. Repsi, kes ilmselt tõesti rikkus mingeid reegleid, aga ilmselgelt ei ole kurjategija, solgutatakse aastaid mööda kohtusaale selle eest, et ta lasi oma abivalmis kolleegidel natuke oma lapsi kantseldada.

Samas eilse Kuuuurija saates ründas Katrin Lusti kaamerat 10-aastase lapse julmalt vägistanud pedofiilikaak, keda lastakse iga päev vanglast ula peale linna naiste ja laste sekka. Koos teise sadistist sarivägistajaga.

Tänane ETV Impulss „Antibeebibuum“ oli oma nime vääriv saade, kuigi mõlemad saatejuhid on naised, kellest üks rõhutab oma juudi päritolu ja teine on kaasatud integratsiooni eksemplarina. Sellist tsirkust tehti veel nõukogude ajal, kui ETV-s tegid saateid erikeelsed saatejuhtide paarid. Mäletan küll EKP ideoloogiasekretäri tütart ja Tšaplõginit traksides.

Selles punaste varjudega majas ei osata vist mitte midagi uut välja mõelda. Äkki aitabki vaid uue hoone ehitamine?

Ivan Makarov

MEEDIAVALVUR: Eestis võib iga pedofiilist vägistaja nähvata eesti ajakirjanikule: õpi vene keelt!