Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: kantsler nagu kõndiv anekdoot

-
11.05.2024

Vahel on tunne, et meie inimestel, kes kohutavast füsioloogilisest propagandast mõjutatuna hakkavad endaga tegema midagi mõistusevastast, tükke ära lõikama või juurde õmblema, hormooni- ja muid tablette rahva kulul kugistama, muutub oluliselt ka ajutegevus, seega ka loogika.

Ja siis hakatakse sonima:

Et Wiiralt oli rassist ja tema maalid tuleb ümber nimetada.

Et eesti pered on turvalised pered, siis, kui neid moodustavad peded.

Et eestlased on kaasvastutavad Aafrikat koloniseerinud suurriikide tegude eest.

Et valge inimene, eeskätt mees, on ohtlik liik, prügikala, nagu kalamarjamaias kiisk hinnalise õgardi chiasmodon niger koelmul.

Et pedofiilist lastepiltnik on ka inimene jne.

Täna avaldas Postimees loo „Kantsler: valitsuse kärpeplaan jätab enamiku pensionäridest vaesusse“.

Esimene mõte on, et kärbitakse pensione.

Aga loeme edasi:

„Valitsuses välja käidud plaan kärpida kõikide ministeeriumide rahastamist sama protsendi võrra ajas karvad turri sotsiaalministeeriumi kantsleril Maarjo Mändmaal, kelle hinnangul määrab selline plaan pensionärid vaesusse.“

Ah et kärpida tahetakse hoopis ministeeriumide ja süvariigi rahastamist. Äkki mõni mõttetu ametnik läheb koondamise alla või siis niigi ülemakstud cantsleriosus vulgaris’ed ei saa enam nii suuri kvartalipreemiaid ja komandeeringuid Taisse. Ja see hoobilt lööb pensionäridelt eurokargud alt. Sest kes neid aplaid pensionäre (ka ise toimetulevaid Kaja Kallase vanemaid) toidab? Ikka Maarjod, Maarjad, püha mänd, mis kasvab me maal.

Edasi ajab kantsler nutust soga (Kaja Kallase lemmikväljend – I.M.) Euroopas valitsevast ebavõrdsusest ja sellest, et „toetuste ja pensionide kärpimise korral satuks umbes 40 protsenti kogu elanikkonnast suhtelisse vaesusesse“.

Aga te ärge kärpige siis toetusi ja pensione, kärpige iseennast. Mitte et lähete skalpelliga mingite oma organite kallale, vaid minge lihtsalt rahanisa juurest ära reaalsele tööle. Kärpige oma kliimaksiministeeriumi rohkeid rohelisi metastaase. Seal on juba üle 300 töötaja keskmise palgaga üle 3000, ehk töö imiteerimise ja seebimullide leebesse tuulde lennutamise eest makstakse tüüpidele kamba peale miljon eurot kuus.

„Kulud tervishoiule ja pikaajalisele hooldusele on jätkuvalt madalad ja see väljendub ka nende teenuste halvas kättesaadavuses,“ kurdab MM oma südantlõhestavas loos.

Miks siis kulud aparaadile aina kasvavad, aga inimesed isegi arstiabi õigel ajal ei saa?

Kärpige ennast ise, muidu rahvas hakkab teid mingil hetkel ise kärpima.

Ivan Makarov 

MEEDIAVALVUR: Tallinna linnavalitsus desinformeeris oma tühistamistuhinas Postimeest