Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Läti, pane, pane!!!!!!!!! Eesti eest, kõigi ausate inimeste eest!

-
21.05.2024
© Ivan Makarov

Delfi Ärilehe lugejad on elevuses: seal ilmus lugu „Läti prokuratuur ähvardab Oleg Ossinovski neljaks aastaks vangi panna“, ja paljud eesti kommentaatorid avaldavad lootust, et ehk pannakse Putini oligarhaadi käepikendus Baltimaades kinni koos tema pojaga.

Mina isiklikult seda ei usu, sest Jevgeni Ossinovski on kinkinud lätlastele ca pool miljardit eestlaste alkoraha ja tekitanud sinna piirikaubanduse. Teda tuleks hoopis autasustada Aldarise ordeniga.

Aga Delfi Ärileht vahendab:

„Läti prokuratuur taotleb Läti Raudtee endisele juhatuse esimehele Uģis Magonisele ja Eesti ärimehele Oleg Ossinovskile korruptsiooni eest karistuseks nelja-aastast vangistust, vahendab Läti rahvusringhääling. Ühtlasi on prokuratuur palunud kohtul konfiskeerida osaliselt Magonise vara ja keelata Ossinovskil kolm aastat riigi- ja kohalike omavalitsuste hangetel osaleda. Riia ringkonnakohus jätkab kohtuasja arutamist juuli lõpus. Vidzeme ringkonnakohus mõistis Magonise ja Ossinovski varem õigeks, kuid prokuratuur kaebas otsuse edasi. 2015. aastal pidas Läti korruptsiooniennetuse ja sellega võitlemise büroo Läti Raudtee toonase juhi Magonise kinni, kuna teda kahtlustati altkäemaksu võtmises. Süüdistuse järgi andis Oleg Ossinovski Magonisele ligi pool miljonit eurot, et Läti Raudtee ostaks Ossinovski ettevõttelt Skinest Rail vanad diiselvedurid. Magonise sõnul ei võtnud ta Ossinovskilt altkäemaksu, vaid see oli preemia Venemaa Raudtee juhtkonnas tehtud lobitöö eest. Asi jõudis kohtusse 2017. aastal. Mõlemad mehed on oma süüd eitanud.“

Vähemalt poliitilisteks Oleg Ossinovski kaasvastutajateks on temalt raha saanud tema poja SDE ja Eesti 200, viimasel jäi eestlastelt väljapetetud lehtmiine miljonitest väheks.

Läti kohtuveski, jahvata kiiremini ja karmimalt! Vennad lätlased, näidake üles solidaarsust ossismist kurnatud eesti vennasrahvaga!

Nagu ütles Võssotski, „вор должен сидеть в тюрьме!“

Päästame Eesti, päästame Tallinna!

Ivan Makarov

MEEDIAVALVUR: Tšernogorova ja Krõlovi võrdlus tapetud laste skaalal