Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: mille poolest on Toom Petersonist vastuvõetavam eurokandidaat?

-
05.06.2024

Meil vahel ikka imestatakse selle üle, kuidas üldse saab Euroopa parlamenti kandideerida Eesti poolt selline inimene, nagu Aivo Peterson. Kuigi eesti rahvas on juba valitsuse poolt nii tuimaks tehtud, et palju nurinat ei olegi kuulda.

Ma ausalt öeldes ei tea isegi, mis on jälgim – kas Putini vaimse alama Krõlovi või Marko Mihkelsoni kandideerimine „väärika“ sildi all. Mihkelson on pildistanud oma pisikeste kasulaste suguorganeid, ja meditsiin räägib, et see ei ole ravitav. Täiega haige reformierakond pole teda aga välja heitnud, vastupidi – on edutanud. Kuritegelik pedofiiliat kupeldav valitsus.

Ka Jana Toomi kandideerimine ja promomine eestlaste poolt on õõvastav. Selle Venemaa käopoja tegevus on juba aastakümneid suunatud eesti riigi ja eestlaste vastu, ta tõukleb pääsukese kodupesas, räuskab seal ja lükkab üle ääre pääsupoegi. Ta on lausa haiglane estofoob, liitudes iga eestivastase aktsiooniga, algatades neid ja võttes alati kõigi eestlastele sitta keeravate okupantide poole.

Alles hiljuti ütles ta ETV+ eetris avameelselt, et oleks tahtnud Narvas venelaste mässu. Ehk verevalamist.

Isegi sots Raimond Kaljulaid ei pidanud vastu ja avaldas siis loo Jana Toom peab otsemaid lõpetama rahvustevahelise vaenu õhutamise ja vägivallaks ässitamise venekeelses meedias. Kaljulaid kirjutas:

„Eurosaadik Jana Toom avaldas ETV+ saates „Kes keda“ kahetsust, et Narva mälestustanki üleviimisega ei kaasnenud samasuguseid kokkupõrkeid, nagu pronksiööl 2007. aastal.“

Pärast sellist asja ei tohiks Toomil korralikku seltskonda üldse asja olla, aga näete – ta trügib jälle Euroopa parlamenti ja veenab oma valijaid, et nendele kui venelastele on Eestis välja kuulutatud sõda. Iga päev ussitab ta FB-s ja peavoolus, eriti riigimeedias.

Eile sai pettumuseks Mihhail Kõlvart, kes kaitses kõiki Toomi sigadusi ETV valimisstuudios, kus väitles parempoolse Lavly Perlinguga. Kõlvarti tähtsaim argument oli see, et Toom olevat eesti eurosaadikutest aktiivseim.

Miks see meile korda peaks minema, kui Toomi aktiivsuse suurima osa moodustab eestivastane propaganda ja tema poolt „esindatava“ riigi peale kaebekirjade kirjutamine ja Eesti vastu karistussanktsioonide algatamine?

Kunagi olin arvamusel, et härra Kõlvart on poliitik, mees, aga mitte Toomi peibutuspart.

Ma eksisin.

Ivan Makarov

MEEDIAVALVUR: rahvas, tõmba paremasse jalga turvasaabas ja viruta