Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: olukord on tõsine, „vene maailma“ surve Eestile on enneolematult massiivne

-
24.05.2024

Kaja Kallase venestajatest valitsuse poolt kinnimakstud peavoolumeedia vaikib maha kõik faktid, millest ma informeerin lugejaid eriti viimastel päevadel, kohalike libesalklaste poolt tsenseeritud FB peidab minu lugusid nii, et neid leiavad aina harvemini ka registreeritud sõbrad ja jälgijad. Aga kui „läheks lahti“, siis ei pääseks vene täägist mitte ükski vene keelt aktsendiga rääkiv isik faktikontrolöridest kelomeeste ja pariseni. Ärgu siis kiljugu, et teid polnud hoiatatud.

Pääseks ehk mõni kohalik habetunud luterlasest preester, kes näeb oma kapsasupiseguse habemega välja nagu rjassata vene papp. Eestlased lasevad kaevata endale omaenda riigis augu ja veel aitavad ise ka, lootes, et sinna aetakse ainult rahvuslased. Ärge sellele eriti lootke.

Vene maailma surve eestlastele Eestis endas on niivõrd kasvanud, et praegu Venemaal redutav Aivo Petersoni parem käsi ja grupeeringu Koos/Vmeste tegelik juht Oleg Ivanov ähvardas täna Eestit otsese vene agressiooniga.

Eestist väljasaadetud kurjategija Kornilovi portaal baltija.eu (Kornilov trügib praegu kõigest väest Eestisse tagasi) avaldas täna loo „Oleg Ivanov: Kaja Kallas teeb kõik selleks, et Venemaa sõdur siseneks Eestisse“.

Mul pole Kaja Kallase suhtes mitte mingeid illusioone, aga ta teeb agressiooni võimalikumaks just sellega, et surub rahvusriiki venestades ja multikultistades maha eestlaste kaitsevõimet ja -tahet, hävitab Kristina Kallase kätega eesti kooli, ei lase võtta Putini alamatelt nendele teenimatult antud valimisõigust, maksab miljoneid Putini propagandistide poolt üleujutatud siinsele venekeelsele meediale ja ässitab eestimeelsetele inimestele kallale oma ketikoeri. Ja on käskinud eriteenistustel lasta tekkida sellisel Trooja ruunal nagu Koos/Vmeste. Jah, taheti võtta valimistel hääled keskerakonnalt ja kehtestada seeläbi reformierakonna monopoolne võim (Eesti 200 tõotas enne valimisi, et aitab oravatel teostada kõik nende kavatsused), aga koos eestilaadse keskerakonnaga võib nüüd põhja minna ka Eesti ise.

See, et relvastatud salkade moodustamises kahtlustatav kohtu all olev putinlane kandideerib Europarlamenti Eesti valimisnimekirja esimese numbrina, on niivõrd loomuvastane, et see on lausa perversne. Aga nii on. Täpselt nii tugev ongi praegune Eesti riik, et lipitseb vanade kärnkonnade ees, kes hooplevad lausa sellega, et pöörasid eesti riiki ning tapsid eestlasi okupatsiooni ajal, ja lömitab veel ka Toomi-Petersoni ees, kes on üks kirzovoi saapapaar. Mõlemad teevad tihedat koostööd Bessediniga ja Bessedin teeb koostööd vene eriteenistuste ja Tallinna linnavalitsusega.

Kujutage ette, et Venemaal kandideeriks valimistel tähtsale kohale Venemaale okupeerimist lubava kremlivastase erakonna eestlasest pealik, no mõelge natuke.

Jah, on asju, mis on „võimalikud ainult Venemaal“, näiteks akendeni täis situtud peldikud. Aga ainult Eestis on võimalik, et sellised vene peldikud kandideerivad Euroopa Parlamenti.

Ivan Makarov

MEEDIAVALVUR: „vene maailm“ sotsidega eesotsas vallutab viimseid Tallinna bastione