Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mustamäe on muutumas Mustaks Mäeks – ühest intsidendist “inseneridega”

-
30.12.2019
Tallinnas on juba olemas aafriklaste kogukond, kuid midagi meeldivat nad pole avalikkuse ette küll toonud. Pilt on illustratiivne.
© UU

Sotsiaalmeedias levib üks uudis sellest, kuidas võõrad juba elu Tallinnas ebaturvaliseks muudavad.

“Kirjutan intsidendist lühidalt, seda asjaosalise nõusolekul, sest asjaosaline ise on blokeeritud,” edastab Helle Iirak.

“Intsident toimus minu bujinkani õpetajaga 28. septembril 2019, kus ta oli päevasel valgel ajal teel Mustamäe turule. Tal olid peas kõrvaklapid muusika nautimiseks. Järsku ründas teda selja tagant Nigeeriast pärit ” insener”. Kannatanu suutis tänu oma trennis omandatud oskustele ellu ja terveks jääda.

Kuna nigeerlane oli pettunud, et tema rünnak ebaõnnestus, siis võttis ta telefoni ja helistas kuhugi, mille peale oli umbes minutiga sama suguharulasi ” insenere” platsis 6 tükki lisaks, kellest üks demonstratiivselt noaga vehkis.

Õpetaja helistas politseisse ja politsei vaatas ainult ühe kohalerutanu ”ajukirurgi” dokumente ja lasi minna.

Politseijaosjoskonnas ähvardati õpetajat hommikuni puuris hoida, kuniks tuleb uurija. Telefonikõne advokaadile siiski sellest päästis.

Juhtumit lühidalt kokku võttes, arvake ära: kas ründajale mingit karistust ka määrati? Kriminaalasi loomulikult lõpetatud!

Õpilasena kuulasin juhtumit ja mõtlesin, mis olnuks siis kui rünnatav poleks end kaitsta osanud? Nii et siit loo moraal ja üleskutse – tulge trenni, sest see võib päästa teie elu!”

Toimetuselt: Mustamäelt tuleb üha rohkem signaale sellest, kuidas Kolmandast maailmast pärit tegelased on sellest linnaosast no-go-tsooni välja kujundamas. Kardetavasti on Tallinnas kohal ka Soome “üleliigne” migratsioon.

Loe ka: Hoiatav juhtum Mustamäel – naiste ahistamine välismaalaste poolt on meilgi probleemiks tõusnud

Allpool dokumendid krimiasja menetlemise ja lõpetamise kohta.