President Kaljulaid andis õnnistuse Ukraina tööjõule ja Helmede mõnitamisele

Üks tubli põllumees ja karjakasvataja rakendas ennast rahvusriiki hävitava globalismi vankri ette.

Laupäevased uudised andsid teada, et president Kaljulaid külastas põllumajandusettevõtet Mangeni PM, mis palkab igal aastal Ukrainast abikäsi, sest kohalikest inimestest ei piisavat.

Huvitav aga on eelnevate sündmuste sünkroonsus. Nimelt andis ettevõtte juht Meelis Venno teisipäeval meediale intervjuu, milles teatas, et Helmed ei tea tegelikust elust midagi ning kutsus Mart ja Martin Helme enda lauta lüpsma.

Kumb oli enne, kas kana või muna? Kas Venno andis intervjuu teadmisega, et president tuleb külla, ja tuleb tema auks rohelist tuld vilgutada ehk Helmeid mõnitada? Või meeldis riigipeale Venno väljaastumine nii väga, et ta otsustas tublit meest külaskäiguga premeerida ja öelda – tubli mees oled, et aitad rahvusriiki lahjendada? Tõeline kahesaja- ja kõigieestlane!

Uued Uudised juba vastasid Meelis Vennole – hoopis sina, mees, näed asju oma mätta otsast! Sinule on neli ukrainlast õnnistus, mujal Eestis, eriti Tallinnas ja Ida-Virumaal, muudab odavate slaavlaste sissevedu aga iseseisva riigi Venemaa või Ukraina oblastiks.

Venno polegi selles pildis ehk oluline, kõnekas on hoopis see, et president Kersti Kaljulaid õnnistas sisse nii võõrtööjõu sisseveo, Helmede ja kogu EKRE sopaga ülevalamise kui ka kriitika loodava valitsuskoalitsiooni pihta, kelle võimuleppes on sees immigratsioonipoliitika karmistamine. See, et Meelis Venno on tubli põllumees, on kolmandajärguline – tähtis on, et ta sekkus poliitikasse globalismi poolel.

Loe ka: Vastuseks Meelis Vennole: teie Koksveres olete reaalsest elust kaugele jäänud – Eestimaa venestub täiega!

Kommentaarid