Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Uued Uudised ja MEEDIAVALVUR on prohvetlik meedia

-
14.05.2024

Meediavalvuri Eurovisiooni ja Leelo Tungla teemalise artikli avaldamisest koos nende tänast kunstilist taset iseloomustava WC poti pildiga ei möödunud kahte tundigi, kui Õhtuleht, Postimees ja teisedki väljaanded teatasid pommuudise: „MIDA VEEL? Avalikust WC-st varastati tualetipott!

Esimene mõte oli, et Tallinnasse on tunginud kangelaslik Putini armee, mis veel gruusia Gori linna okupeerimise ajast hakkas harrastama peldikupottide kaasahaaramist sõjasaagina. Õnneks ei olnud uudise sisu nii ärev, nagu pealkirjad.

Postimeest tsiteerides:

„Varas võttis esmaspäeva ennelõunal Tallinna ühe kaubanduskeskuse tualettruumist kaasa WC-poti, mille ta peitis suurde reisikohvrisse, poti asemele asetas ta aga põrandale plastämbri. WC-pott oli seinalt meisterlikult eemaldatud. Tundus, et vargale jäi midagi kripeldama, mistõttu otsustas ta poti asendada plastist ämbriga, teatas turvateenuste pakkuja Forus. Videosalvestusi uurides tuvastasid turvatöötajad kahtlustatava. Kaamerapilte vaadates selgus, et varas oli keskusesse sisenenud tühja musta reisikohvriga, kuid väljus tunduvalt suuremaga. Turvatöös tuleb iga päev ette erinevaid vahejuhtumeid, kuid ka kauaaegsed töötajad pole midagi sellist oma töös varem näinud, märkis turvateenuste pakkuja esindaja.“

Ausalt öeldes ei saa ma aru, miks meedia on sellisest jultumusest rabatud – et päise päeva ajal, pealinna kaubanduskeskusest jne… Kullakesed, Põhja-Eesti pangast haihtus siis, kui dollar oli veel midagi ulmelist, 10 miljonit ameerika raha. Siis VEB-fondist veel 30 miljonit doltsi. Ja kõik päise päeva ajal. Asjaosalisel on mäluaugud ja asjaolud salastatud 75-ks aastaks.

Kui mitme miljoni eestlaste euroga pani plagama Eesti 200 staarlehtmiine, teavad täpselt ehk selle parteilise valamu juhid. Pani pihta mitte lihtsalt päise päeva ajal, vaid lausa teleprožektorite säras ja Riigikogu kõnetoolis, pillides ja nõudes: andke aga veel raha, raha, raha!

Igasugused pentusrollod ja kersnatrollod on ka tegutsenud justnimelt päevavalgel.

Nii et mida te siin mingi täistehtud poti pärast suuri silmi teete. Võrreldes paljude meie võimuritega tegeles kaubanduskeskuse WC-s väga tagasihoidlike nõudmistega viisakas mees, kes pani sinna vähemalt midagi asemele, et inimeste asjad saaksid aetud.

„Nemad“ aga muudkui varastavad, pressivad välja ja pakuvad asemele oma nägusid telekas vaadata ja sõimavad veel eesti rahvast sallimatuks valgeks heterorämpsuks.

Parem juba pott, au sõna.

Ivan Makarov

MEEDIAVALVUR: taome tunglad atradeks!