Euroopa töötud varjupaigasaajad käivad maksumaksja raha eest “ohtlikul” kodumaal puhkamas

Maailm,
©AP/Scanpix
Brüsseli lennujaamaga seonduvad nii migrandid kui ka terroriakt ja edasiseid kallaletunge ära hoidma saadetud sõdurid.

Kogu Euroopast tuleb üha enam teateid, et varjupaiga saanud pagulased käivad endiselt oma “ohtlikul” kodumaal, mis tähendab, et elamisluba taotledes on nad valetanud.

Ajaleht HLN kirjutab sellest, et Belgia ametiasutused on tänavu poole aastaga avastanud 115 väidetavat pagulast, kes on suundunud puhkama oma päritoluriiki. Nüüd võivad nad kaotada oma Belgia elamisload.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nende põgenike arv arv, kes pääsevad oma “ohtlikule kodumaale”, aina kasvab. Võrreldes 2016. aastaga on Belgias selliste juhtumite arv kahekordistunud ja on tänavu jõudmas 2017. aastal juhtumite koguarvuni, mis oli 134 – see tähendab, et aasta lõpuks tabatakse eeldatavalt umbes 250 sellist petturit.

Pagulaseks registreeritud sisserändajad saavad elamislubasid, kui nad on oma kodumaal ohustatud. Juhused, kus see ei takista neid kodumaad külastamast, on üle Euroopa tuhandeid, sealhulgas ka Hollandis, Šveitsis, Rootsis ja ka mujal. Soome on samuti avastanud, et somaallased kaovad oma “ohtlikule” kodumaale pooleks aastaks ja enamgi.

Kuna suur osa sisserändajatest on töötud, maksavad nende puhkusereisi kinni maksumaksjad. Belgias ei tee tööd 66% pagulastest. Teiste riikide puhul on need numbrid veelgi hullemad. Madalmaades on peaaegu 90 protsenti põgenikest tööta ja samasugused arvud on ka Šveitsis, vahendab HLN.

Soome somaallaste puhkusereisidest saab lugeda SIIT.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused