Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Madjarite maal toimub võitlus Sorose ja globalismi ning rahvusliku ja peresõbraliku Ungari vahel. Nii lihtne see ongi

-
24.11.2023
Ungari rahvas toetab oma valitsust.
© FB

Delfis on taas ilmunud Ungari-vastane paskvill, mis torkab silma erilise õelusega Euroopa Liidu ja NATO liikmesriigi vastu, kes muuhulgas käib Eesti taevas õhuturbemissioonil. Aga tundub, et isepäiste madjarite materdamine ongi peavoolumeediale kohustuseks pandud.

Jutt käib Ungari valitsuse algatusest, uurimaks poliitiliste jõudude välisrahastust, milles opositsioon näeb “teisitimõtlejate tagakiusamist”. Pool Delfi jutust põhineb  eeldusel “võidakse teha” ehk siis hüsteeria tekitamisel.

Välisrahastuse probleemi taustaks on see, et rahvuslikul Ungari valitsusel on väga võimas vaenlane, sealt pärit miljardärist globalist George Soros, kes on oma eesmärkide seas nimetanud rahvusriikide väljajuurimise ning kelle kohta on öeldud, et holocausti tõttu vihkab ta kogu inimkonda. Kuna Sorose rahast puudus pole, siis rahastab ta kõiki tema ideoloogiale vastavaid organisatsioone üle kogu maailma ja eriti on tema pilk suunatud endisele kodumaale, kuhu tema dollarid jõuavad väga erinevaid teid pidi ja lähevad mõistagi opositsioonile.

Just neid rahasid üritabki Ungari rahvuslik valitsus kontrolli alla saada. Viimastel valimistel selgus, et opositsiooni rahastasid arvukad välisorganisatsioonid, mistõttu neil rahast puudus polnud. Rumal oleks valitsus, kes ei üritaks välisrahade voogu jälgida.

Välissekkumine: Ungari vasakliberaalse opositsiooni kaukasse voolas valimiste eel ohtralt välisraha tundmatutest allikatest

Eestis vaatab Erakondade Rahastamise Järelvalve Komisjoni vägagi kriitiliselt kõiki rahastusi – viimastel valimistel sattus nende pilgu alla projekt SALK. Kujutagem nüüd ette, et ka Eestis saaksid sotsid, Eesti 200 ja Reformierakond mingite Norra või Liechtensteini kodanikuühendustelt summasid, mis tulevad LGBT-le või Inimõiguste Keskusele “võrdsuse” edendamiseks, kuid jõuavad annetusena SALK-i, et too töötaks liberaalide heaks ja rahvuskonservatiivide vastu. Ungaris see asi umbes selliste skeemidega käibki.

Ungari opositsioon ei tunne puudust millestki, ei rahastusest ega meediaväljundist. Erinevalt Eesti meedia kajastustest on nii Poola kui Ungari opositsioonil vägagi võimas meediavõrgustik. Võitlus käib selle peale, et saada opositsiooni kontrolli alla ka need väljaanded, mida valitsus kasutab oma seisukohtade kajastamiseks. Piltlikult võttes tahab Ungari opositsioon sellist olukorda, nagu oli EKRE osalusega Jüri Ratase teise valitsuse ajal, mil praktiliselt kogu Eesti peavoolumeedia töötas opositsiooni heaks ja valitsuse vastu.

Rahvusriikide vaenaja George Soros ostab isepäise Poola meediat üles

Opositsioon juhib ka Ungari pealinna ja seejuures tasub tõmmata paralleele Tallinnaga – kas Kõlvartit saab pidada poliitiliselt tagakiusatuks?

Ja mõistagi tahab Ungari opositsioon, et riigis saaksid vabalt tegutseda igasugused ideoloogilised MTÜ-d, mis esindavad seksuaalsed vähemusi või toetavad massimigratsiooni. Kui valitsus sellele vastu ei seisaks, siis annaks ta käest võimaluse ehitada rahvusmeelset ja peresõbralikku Ungarit.

Ungaris ei toimu midagi muud kui võitlus rahvusmeelsuse ja globalismi, rahvusriikide EL-i ja föderatiivse EL-i, traditsionalismi ja “uusväärtuste” vahel. Konservatiivse valitsusega Ungari ei mahu lihtsalt vasakliberaalsete Brüsseli võimukoridoride arusaamade alla demokraatiast ning kuna EL-is on võetud suund föderatsiooni loomisele, see võitlus vaid teravneb.

Uued Uudised

Loe ka Sloveenia politoloog: konservatiivset Ungarit rünnatakse, sest ta ei vasta liberaalse ideoloogia nõuetele