Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Massimigratsioon tähendab kogu rändetee ulatuses lausvägivalda

-
18.08.2018
Niinimetatud nutupilt – esiplaanil olev naine peaks loogika järgi vaatama fotograafi poole, kuid jälgib hoopis kedagi kõrvalt, lavastuse järgi ilmselt piirivalvurit.
© Reuters/Scanpix

Praegune rändekriis on tõestanud üht – see on nii marsruudi alusest ehk lähteriikidest kuni lõpuni ehk sihtriikideni täis vägivalda – ja migrantide uues asukohariigis saab see alles tõelise hoo sisse.

Tuneesia julgeolekujõududel tekkis reedel kokkupõrge tuneeslaste ja teiste aafriklastega, kes üritasid alustada teekonda üle Vahemere Itaaliasse, ning üks migrant sai surma.

Politsei üritas peatada ööl vastu reedet Sfaxi rannikult merele läinud paati, ütles Tuneesia rahvuskaardi pressiesindaja Houssemeddine Jebabli. Paadis istunud reisijad pildusid julgeolekujõude süütepudelitega, panid siis paadi põlema ja üritasid põgeneda.

Neli tuneeslast, kaheksa Elevandiluurannikult ja kaks Kongost pärit migranti peeti kinni. Üks neist toimetati põletushaavadega haiglasse. Üks reisija leiti surnuna. Nüüd käivad otsingud, sest kardetakse, et paadis võib olla veel surnuid.

Nagu see BNS-i uudis näitab, on migrandid alati valmis vägivalda kasutama, seda juba kodumaal, oma võimude vastu, rääkimata Euroopast, kus poliitkorrektsuse tõttu on sisserändajatele väga palju lubatud ja nad kasutavad seda julgelt ära – kasvõi naisi vägistades.

Sel suvel tungis suur seltskond migrante üle Aafrikas asuva Ceuta enklaavi piiritara, kasutades julgeolekujõudude vastu omatehtud leegiheitjaid, mille tõttu said mitu piirivalvurit ja politseinikku põletushaavu. Selle juhtumi puhul on tegu otsese sõjalise aktsiooniga, mille puhul peaks jõustruktuuridel olema õigus kasutada vastuseks relvi – see tooks küll kaasa ohvreid, kuid järgmisi kallaletunge tõenäoliselt enam ei tuleks. Tundub lausa uskumatuna, et Hispaania riik ei võta seda kuriteona, sest kõnealused kurjategijad pääsesidki sinna, kuhu soovisid!

Rändekriis on muutunud vägivallaprotsessiks, seda just migrantide poolelt, ja jõuga tuleb sellele ka piir panna. Kahjuks põeb Lääne-Euroopa endiselt rasket surmahaigust, mille sümptomiteks on poliitkorrektsus, migrandilembus, kõikelubatavus võõrastele ja alandlikkus vägivallatsejate ees. Kannatajateks on Lääne ühiskonna nõrgemad, keda sealne süsteem vägivalla eest ei kaitse – eriti naised, kes on moslemite peamiseks sihtmärgiks.

Loe migrantide vägivallast Ceutas ka SIIT.