Tagantutsitatav massimigratsioon ei loo Euroopasse mitte paradiisi, vaid põrgu

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Vasakliberaalide poolt õhutatav massimigratsioon on saanud kogu maailma probleemiks. Migrandid Kreekas.

Ülemaailmne koroonapandeemia paljastas migratsiooni tõelise palge ja see ei ole muidugi mitte selline, nagu vasakliberaalid ette räägivad.

Ilmselt on Euroopale juba selgeks saanud, et migrandid ei tule Euroopasse tööd tegema, vaid hästi elama. Selle arusaama on nendesse süstinud eriti Saksamaa, Rootsi, ka Soome ja mitmed teised multikultiriigid – tulge ja me aitame teid. Paraku on neil riikidel raha juba otsas ja pandeemia võtab viimasegi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teine moment peitub selles, et kui osa migrante asubki tööle, siis toovad nad endaga kaasa hunniku muidusööjaid – Idamaades peab mees peret üleval ja naine on kodus, lisaks veel lapsed ja sageli vanavanemad. Kehvapoolse või olematu haridusega migrandid aga ei saa piisavalt suurt palka, et pere ära toita, ja osa perest elatub sotsiaalrahadest, mis tähendab, et pereisa ei loo ka tööl käies väärtusi juurde.

Nüüd on pandeemia käigus selgumas ka kolmas asi – Lääne-Euroopa veab migrante sisse ikkagi orjatööjõuks. See on selgunud tänu koroonaviiruse levikule näiteks Saksamaa tapamajades, kus töötavad idaeurooplased, ja Lõuna-Itaalia põllumajanduses, kus töötavad aafriklased. Kreeka pungil migrandilaagrid näitavad samas, et orje on liiga palju tulnud ja neil enam Euroopas kohta ei leita.

Ega Eestis paremgi ole: meilgi ju elavad ukraina võõrtöölised pungil ühikates, töötavad 10-12 tundi ja saadavad raha koju, siinne normaalne igapäevaelu enamikel puudub ja mitte ükski tööjõukuludelt kokku hoidev ettevõtja ei korralda neile siin näiteks kultuurielamusi.

Hiljuti lipsas Soome meediast läbi lugu sellest, kuidas ukrainlasi vahendavad kümned vahendusfirmad, kellele makstakse ära suur osa saadud rahast. Ometigi on kättejääv osa suurem kui kodumaal teenitav ja nii teevad ukrainlased orjatööd – kui asju õigete nimedega nimetada.

Nii on migratsioonis ühinenud vasakliberaalide soov muuta Euroopa segarahvastikuga Paabeliks, ettevõtjate soov saada odavaid töölisi, islamistide soov laiendada selle agressiivse usu mõju üle maailma, ja palju muud varjatut, kusjuures migrandid ongi kõige suuremad kannatajad, kuigi mitte sel moel, nagu seda räägivad liberaalid ja vasakpoolsed.

Nad lihtsalt haagitakse lahti kodumaast, mis on igale inimesele elus kindlaim koht, ja paisatakse võõrsile, kus nad ka hea materiaalse elu juures sageli radikaliseeruvad, sest nad elavad Euroopa linnade kivikõrbetes ja ainult tarbides, mis pole enamiku lähteriikide ühiskondades tavaline.

Euroopat hoiab veel Ida-Euroopa, Lääne-Euroopa on kaotatud, mida näitab näiteks mošee rajamine ühte Rootsi põhjapoolseimasse linna. Ülemaailmne migratsioon tuleb aga peatada, sest see ei loo mitte paradiise, vaid põrgusid.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused