Tagantutsitatav massimigratsioon ei loo Euroopasse mitte paradiisi, vaid põrgu

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Vasakliberaalide poolt õhutatav massimigratsioon on saanud kogu maailma probleemiks. Migrandid Kreekas.

Ülemaailmne koroonapandeemia paljastas migratsiooni tõelise palge ja see ei ole muidugi mitte selline, nagu vasakliberaalid ette räägivad.

Ilmselt on Euroopale juba selgeks saanud, et migrandid ei tule Euroopasse tööd tegema, vaid hästi elama. Selle arusaama on nendesse süstinud eriti Saksamaa, Rootsi, ka Soome ja mitmed teised multikultiriigid – tulge ja me aitame teid. Paraku on neil riikidel raha juba otsas ja pandeemia võtab viimasegi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teine moment peitub selles, et kui osa migrante asubki tööle, siis toovad nad endaga kaasa hunniku muidusööjaid – Idamaades peab mees peret üleval ja naine on kodus, lisaks veel lapsed ja sageli vanavanemad. Kehvapoolse või olematu haridusega migrandid aga ei saa piisavalt suurt palka, et pere ära toita, ja osa perest elatub sotsiaalrahadest, mis tähendab, et pereisa ei loo ka tööl käies väärtusi juurde.

Nüüd on pandeemia käigus selgumas ka kolmas asi – Lääne-Euroopa veab migrante sisse ikkagi orjatööjõuks. See on selgunud tänu koroonaviiruse levikule näiteks Saksamaa tapamajades, kus töötavad idaeurooplased, ja Lõuna-Itaalia põllumajanduses, kus töötavad aafriklased. Kreeka pungil migrandilaagrid näitavad samas, et orje on liiga palju tulnud ja neil enam Euroopas kohta ei leita.

Ega Eestis paremgi ole: meilgi ju elavad ukraina võõrtöölised pungil ühikates, töötavad 10-12 tundi ja saadavad raha koju, siinne normaalne igapäevaelu enamikel puudub ja mitte ükski tööjõukuludelt kokku hoidev ettevõtja ei korralda neile siin näiteks kultuurielamusi.

Hiljuti lipsas Soome meediast läbi lugu sellest, kuidas ukrainlasi vahendavad kümned vahendusfirmad, kellele makstakse ära suur osa saadud rahast. Ometigi on kättejääv osa suurem kui kodumaal teenitav ja nii teevad ukrainlased orjatööd – kui asju õigete nimedega nimetada.

Nii on migratsioonis ühinenud vasakliberaalide soov muuta Euroopa segarahvastikuga Paabeliks, ettevõtjate soov saada odavaid töölisi, islamistide soov laiendada selle agressiivse usu mõju üle maailma, ja palju muud varjatut, kusjuures migrandid ongi kõige suuremad kannatajad, kuigi mitte sel moel, nagu seda räägivad liberaalid ja vasakpoolsed.

Nad lihtsalt haagitakse lahti kodumaast, mis on igale inimesele elus kindlaim koht, ja paisatakse võõrsile, kus nad ka hea materiaalse elu juures sageli radikaliseeruvad, sest nad elavad Euroopa linnade kivikõrbetes ja ainult tarbides, mis pole enamiku lähteriikide ühiskondades tavaline.

Euroopat hoiab veel Ida-Euroopa, Lääne-Euroopa on kaotatud, mida näitab näiteks mošee rajamine ühte Rootsi põhjapoolseimasse linna. Ülemaailmne migratsioon tuleb aga peatada, sest see ei loo mitte paradiise, vaid põrgusid.

3 commentsOn Tagantutsitatav massimigratsioon ei loo Euroopasse mitte paradiisi, vaid põrgu

 • Avatar

  asja peaks lahendma karmilt ja lihtsalt: töötukassa annab töötule suunamise põllumajandusse( näiteks kuni 6 kuuks) ja kes sellega ei arvesta- see enam abiraha ei saa…

 • Avatar
  Näitan suunda

  Natuke ära hakkab tüütama see ukraina tööjõu jutt.Äkki EKRE mehed mõtlevad selle möla asemel välja mehhanismi,millega meie endi arvukad töötud tööle saaks?!Võin isiklikult kätte näidata kahekümnendates kolmekümnendates töllakaid kes,justnimelt, ei kavatsegi tööle minna.Olen ise nii mõnelegi lumpenile üritanud selgeks teha,et pane nüüd pudelile kork peale,mine õpi töötukassa kaudu amet ja hakka tööle!!!aga ei sittagi!
  Huvitav on see,et seda temaatikat pole ühegi erakonna laual olnud.Loomulikult,see on ebaproportsionaarne teema, sest seal peab end reaalselt liigutama hakkama.Kui viimased valimiskrambid poliitikutel peale tulid, hakkasid härrased Helme jr.ja Vooglaid solvama naistearste,süüdistades neid vastutustundetutes abordi tegemistes!Kutsuksin need kaks härrasmeest endaga kaasa ühele päevasele shokiringkäigule nt paljudesse lõuna Eesti peredesse,kus ukraina tööjõu asemel oleks tulevikupotentsiaali küllaga,aga…Ja ma olen täiesti kindel,et peale seda ekskursiooni küsiksid Helme ja Vooglaid iseendalt või siis teineteiselt,et kas nii mõneski peres pole abordi tegemisegarsootuks hiljaks jäädud???
  Samas võin viia need kaks meest ühte Põlvamaa talusse,kus spetsialistidena töötavad just ukrainlased.Elavad peredega eraldi majades,lapsed käivad Eesti koolis.Palka saadakse kaugelt üle keskmise ja ollakse rahul(maahommik eelmisest aastast ETV s).Ja jällegi-piirkond täis noori Eesti töllakaid kellede igahommikune mure on-kust juurde saaks… Vene aeg klassifitseerusid sellised parasiitidega ja võeti pihtide vahele, praegu on kõigile pohhui.Ei teinud selle probleemi lahendamiseks omal ajal midagi reformikad ega ka praegune kolmikliit.Kus on lastekaitse?Tean tõsiselt probleemseid väikelastega suurperesid mis karjuvad lastekaitse järele.Tean ka seda,et kohalikud sotsiaaltöötajad on asjast teadlikud,aga keegi midagi ette ei võta?!Kooli pooleli jätmine eluheidikute järeltulijate hulgas on trend.Mart ja Martin Helme!Näidake nüüd head tahet üles kas või järgmises räägime asjast saates.Lõpetage see inimeste alavääristamine ja nõrgamõistuslikeks pidamine ja hakake tõepoolest eelkirjeldatud teemaga tegelema.Kui ideid napib,korraldage raadioeetri kaudu üleskutse ideede leidmiseks.Tulen appi.Ja Kiik ja Reinsalu ka punti,nende haldusala see valdavalt ongi.Edu ja nüüd tööle!!!

 • Avatar

  See , mida ei ole saadud sõjaga, teeb el sundkäskudega, mošee rootsis, moslemite suurim unistus

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused